1. Mr. Socrates

  Mr. Socrates

  480p Türkçe Altyazı

  Hayatını uyuşturucu, çete kavgaları ve zorbalıkla mahvetmek üzere olan bir genç, mafyanın dikkatini çekmeyi başarır. Uzun süredir polisle çatışma halinde olan mafya lideri, bu genç adam için farklı bir plan hazırlamıştır. Bir gece onu adamlarına kaçırtan mafya lideri, bu kusursuz planı ona açıklar. Ondan polislik sınavlarını başarıyla geçerek polis teşkilatı içerisine sızmasını ve kendileri lehine çalışmalarını istediklerini söyler. Bunu başta kabul etmeyen genç adam, uğradığı işkencelerin ardından bunu kabul eder ve mafya tarafından tutulmuş özel öğretmenlerden ders almaya başlar. Kısa sürede sınavı başarıyla veren genç adam, artık bir polistir. Ancak mafya lehine değil, onların aleyhine çalışmaya karar verir. İntikamın hikayenin merkezinde olduğu Mr. Socrates filmi, dövüş ve çatışma sahneleri ile göz kamaştırıyor.
  Mr. Socrates 6.0 / 10 3 kullanıcı oyu.
  6.0
  ( Toplamda 3 oy verildi. )

      6.4/10   2517

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
Kore Filmleri - Google Sitemap - Resim Sitemap Korefilmleri.net sitesi Güney kore yapımı ve asya yapımı filmleri internet izleyicisi ile buluşturmayı hedefler. Sitemizden eski ve yeni 2013 yapımı Kore Filmleri ni tek part veya iki partlı olarak online ve kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Son yıllarda kore filmlerine olan ilgi bir hayli artmıştır ve korefilmleri.net sitesi internette bulunması zor olan kore filmlerini toplayıp bir araya getirmek ve izleyicisi sunmak üzere kurulmuştur. - Sitemiz sunucusunda kesinlikle film bulunmaz. Filmlerin fragmanları youtube, izleme linkleri ise dailymotion,vk... gibi içerisinde film barındırıan sunuculardan çekilir. Korefilmleri.net sitesinde telif haklarına sahip olduğunu film varsa iletişim bölümünde bizimle irtibata geçtiğiniz halde en kısa sürede film kaldırılır. hint filmi izle iran filmleri