1. Musa The Warrior

  Musa The Warrior

  720p Türkçe Altyazı

  Güney Kore’de yaşamakta olan bir grup diplomat çöle sürgün edilmiştir. Bu grup şimdi çölden geri dönüş için amansız bir mücadele içine girecektir. Yolculukları boyunca çöl şartlarının getirdiği zorlukları yenmeye çalışan grup, diğer yandan karşılarına çıkan Çin Prensesi’ni görünce şaşkına uğrarlar. Çin Prensesi Moğollar tarafından kaçırılmıştır ve yardıma ihtiyacı vardır. Çöldeki sürgün edilen grubun lideri bu durumu bir fırsata çevirebileceklerini düşünür. Eğer Moğolların elinden Çin Prensesi’ni kurtarabilirlerse, kendi ülkeleri ile aralarını düzeltebileceklerine inanarak Çin Prensesi’ni Moğolların elinden kaçırmayı başarırlar. Ancak Moğollar yağma ve yıkma özellikleri ile meşhurdur ve bu duruma karşı son derece vahşice karşılık vermek isteyeceklerdir. Acaba sürgün grubunun sonu ne olacaktır?
  Musa The Warrior 9.0 / 10 3 kullanıcı oyu.
  9.0
  ( Toplamda 3 oy verildi. )

      7.2/10   3349

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
Kore Filmleri - Google Sitemap - Resim Sitemap Korefilmleri.net sitesi Güney kore yapımı ve asya yapımı filmleri internet izleyicisi ile buluşturmayı hedefler. Sitemizden eski ve yeni 2013 yapımı Kore Filmleri ni tek part veya iki partlı olarak online ve kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Son yıllarda kore filmlerine olan ilgi bir hayli artmıştır ve korefilmleri.net sitesi internette bulunması zor olan kore filmlerini toplayıp bir araya getirmek ve izleyicisi sunmak üzere kurulmuştur. - Sitemiz sunucusunda kesinlikle film bulunmaz. Filmlerin fragmanları youtube, izleme linkleri ise dailymotion,vk... gibi içerisinde film barındırıan sunuculardan çekilir. Korefilmleri.net sitesinde telif haklarına sahip olduğunu film varsa iletişim bölümünde bizimle irtibata geçtiğiniz halde en kısa sürede film kaldırılır. hint filmi izle iran filmleri