1. My Little Bride Altyazılı İzle

  My Little Bride Altyazılı İzle

  480p Türkçe Altyazı

  Sang-min yurtdışında eğitim gören çapkın, uçarı ve güvenilmez karakterde bir gençtir. Bir gün Kore’de yaşayan dedesinin çok hasta olduğu haberini alır ve Kore’ye döner. Havaalanında onu Bo-eun adında, küçüklüğünden tanıdığı bir lise öğrencisi karşılar. İkisinin dedesi Kore Savaşı sırasında çocuklarını evlendirmek üzere bir anlaşma yapmıştır. Ancak ikisinin de oğlu olduğu için anlaşma torunlara devredilmiştir. Anlaşmaya göre Sang-min ve Bo-eun evlenmek zorundadır. Sang-min çapkın hayatı bırakıp evlenemk istemezken, Bo-eun da onun güvenilmez karakterinden dolayı bu evliliğe sıcak bakmaz. Ancak mecburen evlenirler. Bu evliliği herkesten saklamaya başlayan çift, evliliğin hiçbir sorumluluğunu taşımaya da yanaşmaz. Ancak zamanla duyguları değişir. Bir gün okul festivalinde Sang-min duygularını itiraf eder.
  My Little Bride Altyazılı İzle 6.7 / 10 9 kullanıcı oyu.
  6.7
  ( Toplamda 9 oy verildi. )

    7.3/10   14690

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
Kore Filmleri - Google Sitemap - Resim Sitemap Korefilmleri.net sitesi Güney kore yapımı ve asya yapımı filmleri internet izleyicisi ile buluşturmayı hedefler. Sitemizden eski ve yeni 2013 yapımı Kore Filmleri ni tek part veya iki partlı olarak online ve kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Son yıllarda kore filmlerine olan ilgi bir hayli artmıştır ve korefilmleri.net sitesi internette bulunması zor olan kore filmlerini toplayıp bir araya getirmek ve izleyicisi sunmak üzere kurulmuştur. - Sitemiz sunucusunda kesinlikle film bulunmaz. Filmlerin fragmanları youtube, izleme linkleri ise dailymotion,vk... gibi içerisinde film barındırıan sunuculardan çekilir. Korefilmleri.net sitesinde telif haklarına sahip olduğunu film varsa iletişim bölümünde bizimle irtibata geçtiğiniz halde en kısa sürede film kaldırılır. hint filmi izle iran filmleri