1. My Little Hero 2013 Kore Filmi İzle

  My Little Hero 2013 Kore Filmi İzle

  720p Türkçe Altyazı

  İl-han çocuk müzikalleri yöneten bir tiyatro yönetmenidir. Kendisine büyük kral adlı büyük bir müzikal yönetmesi için teklif gelir. 10 milyon dolarlık büyük bir gişe yapacağı düşünülen müzikalin kadrosu için yetenekli çocuklar seçilecektir. Seçmelerde yarı Kore yarı Filipinli bir çocuk olan Young-Gwang’ı eğitmek üzere alırlar. Çocuğun çok özel bir yeteneği vardır ancak özel bir eğitimi yoktur. İl-han bir başyapıt yaratmak için vargücüyle çalışır. Seçtiği ekip çok iyidir. Finalde, İl-han Young-Gwang’ı gözkamaştırıcı oynamasına rağmen koyu tenli olduğu için başka bir oyuncuyla değiştirir. Çocuk hayal kırıklığı ile Filipinler’e geri döner. Kısa süre sonra kararından pişman olan İl-han, takım arkadaşını geri getirmek üzere Filipinler’e gider. Korefilmleri.net sunar.

   
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      7.2/10   3709

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
Kore Filmleri - Google Sitemap - Resim Sitemap Korefilmleri.net sitesi Güney kore yapımı ve asya yapımı filmleri internet izleyicisi ile buluşturmayı hedefler. Sitemizden eski ve yeni 2013 yapımı Kore Filmleri ni tek part veya iki partlı olarak online ve kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Son yıllarda kore filmlerine olan ilgi bir hayli artmıştır ve korefilmleri.net sitesi internette bulunması zor olan kore filmlerini toplayıp bir araya getirmek ve izleyicisi sunmak üzere kurulmuştur. - Sitemiz sunucusunda kesinlikle film bulunmaz. Filmlerin fragmanları youtube, izleme linkleri ise dailymotion,vk... gibi içerisinde film barındırıan sunuculardan çekilir. Korefilmleri.net sitesinde telif haklarına sahip olduğunu film varsa iletişim bölümünde bizimle irtibata geçtiğiniz halde en kısa sürede film kaldırılır. hint filmi izle iran filmleri