1. National Security-Ulusal Güvenlik

  National Security-Ulusal Güvenlik

  720p Türkçe Altyazı

  Demokratik Hareket’in lideri olan Kim Jong Tae, 1984 yılının bir günü tutuklanarak kötü ünlenmiş olan Namyeong-dong’taki bir sorgulama kampına hapsedilir. Hapsedildiği bu yerde 22 gün boyunca ağır işkencelere maruz bırakılan Kim Jong Tae, komünist işbirlikçilerini açıklamamak için direnir. Ancak işkenceler öylesine ağır ve iğrençtir ki Kim Jong Tae defalarca ağzını kıpırdatma noktasına gelir, fakat bunu yapmaz. Geride kalan çocuğu ve karısı ise merak ve endişe içinde ondan haber alamamaktadır. Yaşanmış olaylardan esinlenerek çekilen National Security filmi, gerçekçiliği ve hissettirdiği acıyla izleyenlerin yüreğini ağzına getiriyor.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      7.0/10   1789

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
Kore Filmleri - Google Sitemap - Resim Sitemap Korefilmleri.net sitesi Güney kore yapımı ve asya yapımı filmleri internet izleyicisi ile buluşturmayı hedefler. Sitemizden eski ve yeni 2013 yapımı Kore Filmleri ni tek part veya iki partlı olarak online ve kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Son yıllarda kore filmlerine olan ilgi bir hayli artmıştır ve korefilmleri.net sitesi internette bulunması zor olan kore filmlerini toplayıp bir araya getirmek ve izleyicisi sunmak üzere kurulmuştur. - Sitemiz sunucusunda kesinlikle film bulunmaz. Filmlerin fragmanları youtube, izleme linkleri ise dailymotion,vk... gibi içerisinde film barındırıan sunuculardan çekilir. Korefilmleri.net sitesinde telif haklarına sahip olduğunu film varsa iletişim bölümünde bizimle irtibata geçtiğiniz halde en kısa sürede film kaldırılır. hint filmi izle iran filmleri