1. Night Flight

  Night Flight

  720p Türkçe Altyazı

  Film, ortaokulda aynı okula giden ve sıkı dost olan Yong-Joo ve Ki-Woong’un zaman içerisinde aralarının açılmasını konu ediniyor. Yong-Joo, tek başına yetiştirilen ve zorla geçimlerini sağlayan bir anneye sahipken Ki-Woong ise kovulan ve işini geri almaya çalışan bir babaya sahiptir. Liseye geçen bu iki arkadaşın arası bu dönemlerde açılmaya başlar. Çünkü Ki-Woong bir çete lideri haline gelir. Yong-Joo ise en başarılı öğrencilerden biri olur ve Seul Üniversitesi’ne gitme hayalleri kurar. İki dostun arasının açılmasına neden olan bir olay da okulda sürekli diğer öğrencilerin zorbalığı ile karşılaşan Ki-Taek’ten kaynaklanır. Yon-Joo, Ki-Taek’e yardım etmek isterken Ki-Woong ise buna seyirci kalır. Farklı öğrenci tiplerinin birbiriyle çatışmasını konu edinen film izleyenleri derin düşüncelere zerk ediyor.
  Night Flight 8.1 / 10 12 kullanıcı oyu.
  8.1
  ( Toplamda 12 oy verildi. )

      7.6/10   3659

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
Kore Filmleri - Google Sitemap - Resim Sitemap Korefilmleri.net sitesi Güney kore yapımı ve asya yapımı filmleri internet izleyicisi ile buluşturmayı hedefler. Sitemizden eski ve yeni 2013 yapımı Kore Filmleri ni tek part veya iki partlı olarak online ve kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Son yıllarda kore filmlerine olan ilgi bir hayli artmıştır ve korefilmleri.net sitesi internette bulunması zor olan kore filmlerini toplayıp bir araya getirmek ve izleyicisi sunmak üzere kurulmuştur. - Sitemiz sunucusunda kesinlikle film bulunmaz. Filmlerin fragmanları youtube, izleme linkleri ise dailymotion,vk... gibi içerisinde film barındırıan sunuculardan çekilir. Korefilmleri.net sitesinde telif haklarına sahip olduğunu film varsa iletişim bölümünde bizimle irtibata geçtiğiniz halde en kısa sürede film kaldırılır. hint filmi izle iran filmleri