1. Ninja Assassin Türkçe İzle

  Ninja Assassin Türkçe İzle

  480p Türkçe Altyazı

  Raizo, dünyanın en ölümcül suikastçılarından biridir. Sokaklarda yaşarken bulunan Raizo, gizli bir örgüt olan Ozunu Klanı tarafından çocukken bulunmuş ve bir katil olarak eğitilmiştir. Ancak Raizo, en yakın arkadaşını öldüren örgütten kaçar ve onlardan intikam almak üzere planlar yapar. Bu arada, Avrupa Polis Teşkilatı ajanı Mika, para bağlantılı siyasi cinayetleri araştırmaktadır ve Ozunu Örgütünü mercek altına almıştır. Bu örgütle ilgili gizli dosyaları alan Mika, örgütten kaçan ve başka bir nedenle tutuklanan Raizo’dan bilgi alabilmek için onu kurtarır. Mika ve Raizo, Ozunu Örgütüne karşı ittifak yaparak olayları çözmeye çalışır. Korefilmleri.net sunar.

  Ninja Assassin
  Ninja Assassin Türkçe İzle 9.0 / 10 2 kullanıcı oyu.
  9.0
  ( Toplamda 2 oy verildi. )

      6.4/10   5994

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
Kore Filmleri - Google Sitemap - Resim Sitemap Korefilmleri.net sitesi Güney kore yapımı ve asya yapımı filmleri internet izleyicisi ile buluşturmayı hedefler. Sitemizden eski ve yeni 2013 yapımı Kore Filmleri ni tek part veya iki partlı olarak online ve kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Son yıllarda kore filmlerine olan ilgi bir hayli artmıştır ve korefilmleri.net sitesi internette bulunması zor olan kore filmlerini toplayıp bir araya getirmek ve izleyicisi sunmak üzere kurulmuştur. - Sitemiz sunucusunda kesinlikle film bulunmaz. Filmlerin fragmanları youtube, izleme linkleri ise dailymotion,vk... gibi içerisinde film barındırıan sunuculardan çekilir. Korefilmleri.net sitesinde telif haklarına sahip olduğunu film varsa iletişim bölümünde bizimle irtibata geçtiğiniz halde en kısa sürede film kaldırılır. hint filmi izle iran filmleri