1. Ode to My Father

  Ode to My Father

  720p Türkçe Dublaj

  1950 yıllarında Kore'de çok büyük ve acımasız bir savaş yaşanmaktadır. Savaşın çocuklara göre olmadığı her dilde yazılsa ve söylense de her zaman ki gibi çocuklar zarar görmektedir. Duk-Soo'da bu çocuklardan birisidir. Ama diğer çocuklar gibi değil biraz daha zeki hareket eden bir çocuktur. Savaştan kaçarak onu arayan babasını bırakmak zorunda kalır. Ablasını da savaşta kaybettikten sonra kendi başına kaldığını anlayan Duk-Soo, yakınlarda bir şehir bularak oraya yerleşir.

  Bu şehirde çalışarak hayatını devam ettirir. Zaman geçtikçe biraz daha olgun düşünmeye başlamıştır. Fakat aklında her zaman çok büyük fikirler olmuştur. Bu fikirlerden birisi de dünyanın en tehlikeli madeninde çalışmak olacaktır. Kararı kesindir.
  Ode to My Father 10.0 / 10 1 kullanıcı oyu.
  10.0
  ( Toplamda 1 oy verildi. )

      7.8   960

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
Kore Filmleri - Google Sitemap - Resim Sitemap Korefilmleri.net sitesi Güney kore yapımı ve asya yapımı filmleri internet izleyicisi ile buluşturmayı hedefler. Sitemizden eski ve yeni 2013 yapımı Kore Filmleri ni tek part veya iki partlı olarak online ve kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Son yıllarda kore filmlerine olan ilgi bir hayli artmıştır ve korefilmleri.net sitesi internette bulunması zor olan kore filmlerini toplayıp bir araya getirmek ve izleyicisi sunmak üzere kurulmuştur. - Sitemiz sunucusunda kesinlikle film bulunmaz. Filmlerin fragmanları youtube, izleme linkleri ise dailymotion,vk... gibi içerisinde film barındırıan sunuculardan çekilir. Korefilmleri.net sitesinde telif haklarına sahip olduğunu film varsa iletişim bölümünde bizimle irtibata geçtiğiniz halde en kısa sürede film kaldırılır. hint filmi izle iran filmleri