1. Once Upon A Time İn High School Kore Filmi İzle

  Once Upon A Time İn High School Kore Filmi İzle

  480p Türkçe Altyazı

  Başarılı bir öğrenci olan Hyun-soo, çekingen ve sessiz bir mizaca sahiptir. Bir gün anne ve babasının ev değiştirmesi nedeniyle, ünü çok iyi olmayan bir okula kaydı alınır. Okulda kabadayı çeteleri olduğu gibi öğretmenlerin de şiddet kullanmaktan kaçınmadıkları söylentileri vardır. Hyun-soo, okulun ilk günü bu söylentilerin sadece söylentiden ibaret olmadığını anlar. Okulda başka öğrencilerin şiddet dolu davranışlarına maruz kalan Hyun-soo’nun babası iyi bir tekvando ustasıdır. Bruce Lee’yi idolü kabul eden baba oğlunu da eğitmek istemektedir. Ancak Hyun-soo, şiddet içerikli davranışlardan hoşlanmaz. Hyun-soo’nun okuldaki asi ve kuvvetli bir gençle arkadaş olması işini kolaylaştırır. Ancak ikisi de aynı kızdan hoşlanmaya başlayınca dengeler bozulmaya başlar. Korefilmleri.net sunar.
  Once Upon A Time İn High School Kore Filmi İzle 10.0 / 10 2 kullanıcı oyu.
  10.0
  ( Toplamda 2 oy verildi. )

      7.6/10   6966

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
Kore Filmleri - Google Sitemap - Resim Sitemap Korefilmleri.net sitesi Güney kore yapımı ve asya yapımı filmleri internet izleyicisi ile buluşturmayı hedefler. Sitemizden eski ve yeni 2013 yapımı Kore Filmleri ni tek part veya iki partlı olarak online ve kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Son yıllarda kore filmlerine olan ilgi bir hayli artmıştır ve korefilmleri.net sitesi internette bulunması zor olan kore filmlerini toplayıp bir araya getirmek ve izleyicisi sunmak üzere kurulmuştur. - Sitemiz sunucusunda kesinlikle film bulunmaz. Filmlerin fragmanları youtube, izleme linkleri ise dailymotion,vk... gibi içerisinde film barındırıan sunuculardan çekilir. Korefilmleri.net sitesinde telif haklarına sahip olduğunu film varsa iletişim bölümünde bizimle irtibata geçtiğiniz halde en kısa sürede film kaldırılır. hint filmi izle iran filmleri