1. One On One

  One On One

  720p Türkçe Altyazı

  Bir Kim-ki Duk yapımı olan One On One filmi, bir kızı kaçırarak öldürenlerin bu olay sonrasında başlarına gelen olayları ekrana yansıtıyor. Kız yedi kişi tarafından öldürülmüştür. Ancak bu yedi kişiden biri, askeri tim tarafından yakalanarak kaçırılır ve işkence yapılarak konuşması sağlanır. İşkence yapılan kişiye cinayet itiraf ettirildikten sonra azat edilir. İşkence yapılan adam artık eskisi gibi değildir. Her şeyden korkan, çekinen, ne yapacağını bilemez halde dolaşan birine dönüşmüştür. Üstelik olayı yapan diğer arkadaşları da intihar etmiştir. Bunu öğrenen adam ise olayın arka yüzünde nelerin döndüğünü araştırmak için yoğun bir şekilde çalışmaya başlar.
  One On One 8.0 / 10 1 kullanıcı oyu.
  8.0
  ( Toplamda 1 oy verildi. )

      5.8/10   2010

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
Kore Filmleri - Google Sitemap - Resim Sitemap Korefilmleri.net sitesi Güney kore yapımı ve asya yapımı filmleri internet izleyicisi ile buluşturmayı hedefler. Sitemizden eski ve yeni 2013 yapımı Kore Filmleri ni tek part veya iki partlı olarak online ve kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Son yıllarda kore filmlerine olan ilgi bir hayli artmıştır ve korefilmleri.net sitesi internette bulunması zor olan kore filmlerini toplayıp bir araya getirmek ve izleyicisi sunmak üzere kurulmuştur. - Sitemiz sunucusunda kesinlikle film bulunmaz. Filmlerin fragmanları youtube, izleme linkleri ise dailymotion,vk... gibi içerisinde film barındırıan sunuculardan çekilir. Korefilmleri.net sitesinde telif haklarına sahip olduğunu film varsa iletişim bölümünde bizimle irtibata geçtiğiniz halde en kısa sürede film kaldırılır. hint filmi izle iran filmleri