1. Our School’s E.T

  Our School’s E.T

  720p Türkçe Altyazı

  Seong-gun adında ki bir adam bir okulda beden eğitimi öğretmeni olarak görev yapmaktadır. Görev yaptığı bu süre içerisinde kendisini tembel birisi olarak tanıtmıştır. Çünkü gerçekten de öyledir. Önüne geçemediği bir tembelliği vardır. Hiçbir şeyi umursamaz yapısı ile bazen insanları çıldırtmaktadır. Bir gün bir haber alır. Artık okullarda İngilizce bilme zorunluluğu getirilmiştir. Tembellikten şimdiye kadar hiç İngilizce öğrenmemiş olan Seong-gun, bu zamandan sonra ne yapacağı konusunda kara kara düşünmeye başlamıştır. Aslında yapacağı çok basittir. İngilizce öğrenip hayatına devam edecektir. Ama tembellikten dolayı bu ona çok zor gelmektedir. Yapacak bir şey yoktur. Eğer İngilizce öğrenmezse hayatına aynı şekilde devam edemeyecektir.
  Our School’s E.T 7.3 / 10 2 kullanıcı oyu.
  7.3
  ( Toplamda 2 oy verildi. )

      8.2   1273

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
Kore Filmleri - Google Sitemap - Resim Sitemap Korefilmleri.net sitesi Güney kore yapımı ve asya yapımı filmleri internet izleyicisi ile buluşturmayı hedefler. Sitemizden eski ve yeni 2013 yapımı Kore Filmleri ni tek part veya iki partlı olarak online ve kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Son yıllarda kore filmlerine olan ilgi bir hayli artmıştır ve korefilmleri.net sitesi internette bulunması zor olan kore filmlerini toplayıp bir araya getirmek ve izleyicisi sunmak üzere kurulmuştur. - Sitemiz sunucusunda kesinlikle film bulunmaz. Filmlerin fragmanları youtube, izleme linkleri ise dailymotion,vk... gibi içerisinde film barındırıan sunuculardan çekilir. Korefilmleri.net sitesinde telif haklarına sahip olduğunu film varsa iletişim bölümünde bizimle irtibata geçtiğiniz halde en kısa sürede film kaldırılır. hint filmi izle iran filmleri