Dong Joo Kim

 1. Tavşan ve Kertenkele – Rabbit and Lizard
  Tüm Bilgiler
  Tavşan ve Kertenkele – Rabbit and Lizard Romantik Kore Filmleri 
  Türkçe Altyazı
  Rabbit and the lizard filmi;Kalp hastalığı muzdarip bir adam ve omzundaki yara izine dayanarak geçmişini araştıran bir kadının aşk hikayesi… May, 3 yaşındayken Amerika’da bir aileye evlatlık verilmiştir. 23 yıl sonra Güney Kore'ye dönen May, kendisini evlatlık veren öz ailesini ve kendi kimliğini araştırmaktadır. 26 yaşındaki May’in omzunda kertenkele şeklinde bir yara izi vardır. Genç kadın bu izin nasıl olduğunu öğrenmek ister. korefilmleri.net May, bir gün nadir görülen bir kalp hastalığı olan taksi şoförü Eun-Seol ile karşılaşır. Her an ölümü bekleyen Eun-Seol, kadına kimliğini araştırmasında yardımcı olmak ister. May ve Eun-Seol birlikte, May’ın çocukluğuna dair hatırlayabildiği tek şey olan kırmızı tavşan ve omzundaki kertenkele şeklindeki yaranın izini sürmeye başlar. Korefilmleri.net bu romantizm dolu filmi sunar.
  • 2009
  • Güney Kore
  • 480p
  • IMDb 6.2/10
  • 8850
  • 0
  Romantic Heaven
  Tüm Bilgiler
  Romantic Heaven Dram Kore Filmleri, Komedi Kore Filmleri 
  Türkçe Altyazı
  Yaşam, ölüm ve cennet üzerine, farklı türleri birleştiren bir film Romantic Heaven… Görünüşte birbiriyle bağlantısı olmayan üç kişinin yolları bir hastanede kesişir. Alzheimer hastası büyükbabasına bakan bir taksi şoförü, yasta bir avukat, annesi için kemik iliği arayan bir kadın.Kanser annesi için kemik iliği arayan kadın, potansiyel bir donör bulunduğu haberini alır. Daha sonra bu kişi cinayetle suçlanır. Kadın donöre ulaşmak için bu davaya bakan dedektiflerle tanışarak bir ipucu elde etmeye çalışır. korefilmleri.net Eşini kaybeden avukat, eşiyle birlikte hastaneye getirdiği, onun kişisel günlüğünün olduğu çantayı kaybeder. Zaten yasta olan kederli avukat, odaya yerleşecek olan eski bir mahkumla tanışır. Büyükbabası ölümün eşiğinde olan taksi şoförü, cennetteki büyükannesi ile bağlantı kurar. Korefilmleri.net sunar.
  • 2011
  • Güney Kore
  • IMDb 5.2/10
  • 3836
  • 0
Kore Filmleri - Google Sitemap - Resim Sitemap Korefilmleri.net sitesi Güney kore yapımı ve asya yapımı filmleri internet izleyicisi ile buluşturmayı hedefler. Sitemizden eski ve yeni 2013 yapımı Kore Filmleri ni tek part veya iki partlı olarak online ve kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Son yıllarda kore filmlerine olan ilgi bir hayli artmıştır ve korefilmleri.net sitesi internette bulunması zor olan kore filmlerini toplayıp bir araya getirmek ve izleyicisi sunmak üzere kurulmuştur. - Sitemiz sunucusunda kesinlikle film bulunmaz. Filmlerin fragmanları youtube, izleme linkleri ise dailymotion,vk... gibi içerisinde film barındırıan sunuculardan çekilir. Korefilmleri.net sitesinde telif haklarına sahip olduğunu film varsa iletişim bölümünde bizimle irtibata geçtiğiniz halde en kısa sürede film kaldırılır. hint filmi izle iran filmleri