Ju-hyeon No

 1. Emergency 19
  Tüm Bilgiler
  Emergency 19 Aksiyon Kore Filmleri, Komedi Kore Filmleri 
  Türkçe Altyazı
  Tüm dünyada, müzisyenler ve rock yıldızları kendi ülkelerinde yüksek makamlara seçilmektedir. Paul McCartney İngiltere Başbakanı için, Madonna'nın ABD Başkan Yardımcısı için çalışmaktadır. Ancak Kore’de durum böyle değildir. Kore başbakanı müzisyenlerin politikaya bulaşmasını engellemek için Acil Müdahele 19 adlı bir yasa çıkarır. Ordu, işi müzik mağazalarını kapatmaya ve şarkıcıları tutuklamaya kadar vardırır. Kore’de popüler bir şarkıcı olan Kyung-min bir konserinde hayranları ile askerlerin arasında çıkan bir arbedede kaçmayı başarır. Devlette önemli bir konumda olan birinin kızı da hayranlarından biridir ve kaçarken ona telefon numarasını verir. Kyung-min saklanmaya ihtiyaç duyduğunda kendisine telefonunu veren Min-ji’yi hatırlar ve onu arar. Min-ji şarkıcıyı ve arkadaşlarını evde saklamayı başarır. Ancak babası durumu öğrenir ve şarkıcıların tecavüzcü olduğu haberlerini yayar. İşler giderek ciddileşir. Korefilmleri.net iyi seyirler diler.
  • 2002
  • 720p
  • IMDb 4.5/10
  • 1428
  • 0
  She’s on Duty
  Tüm Bilgiler
  She’s on Duty Aksiyon Kore Filmleri, Komedi Kore Filmleri 
  Türkçe Altyazı
  Chun jae-in 'in hayatta kimsesi yoktur ve bir "polis dedektifi"dir. Bölgenin en ünlü gangsterinin kızı ise orada bir lisede okumaktadır. Babasına ulaşmak için kızından bilgi almak gerekmektedir ve göreve Chun jae-in atanır, başlarda bu görevi istemez ama amcası ısrar eder. Bu şekilde okulda günler başlar. Chun jae-in kadın bir polis olduğundan okulda problem yaşadığı birkaç kızı pataklar ve kızla aralarında arkadaşlık başlar. Bakalım babası ünlü gangstere ulaşılabilecek mi? Korefilmleri.net bu heyecanlı filmi sunar.
  • 2005
  • Güney Kore
  • IMDb 6.4/10
  • 14088
  • 0
Kore Filmleri - Google Sitemap - Resim Sitemap Korefilmleri.net sitesi Güney kore yapımı ve asya yapımı filmleri internet izleyicisi ile buluşturmayı hedefler. Sitemizden eski ve yeni 2013 yapımı Kore Filmleri ni tek part veya iki partlı olarak online ve kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Son yıllarda kore filmlerine olan ilgi bir hayli artmıştır ve korefilmleri.net sitesi internette bulunması zor olan kore filmlerini toplayıp bir araya getirmek ve izleyicisi sunmak üzere kurulmuştur. - Sitemiz sunucusunda kesinlikle film bulunmaz. Filmlerin fragmanları youtube, izleme linkleri ise dailymotion,vk... gibi içerisinde film barındırıan sunuculardan çekilir. Korefilmleri.net sitesinde telif haklarına sahip olduğunu film varsa iletişim bölümünde bizimle irtibata geçtiğiniz halde en kısa sürede film kaldırılır. hint filmi izle full film izle iran filmleri