1. Özel Dedektif

  Özel Dedektif

  720p Türkçe Dublaj

  Gil-Dong şu zamanlarda dedektif olarak görevini başarılı bir şekilde yerine getirmektedir. Fakat dedektif olmasının bir sebebi vardır ve bu sebep hiçbir zaman aklından çıkmamıştır. O henüz daha çok küçük yaşta iken annesi bir adam tarafından öldürülmüştür. Bu cinayetin altında ki sır perdesi de hiçbir zaman aralanmamıştır. Artık kendisi bir dedektiftir ve bu olayı çözmenin zamana gelmiştir. Aradan yıllar geçse de yine de birkaç ipucu bulmayı başaran Gil-Dong hemen işe koyulur. Bu adam hakkında ki tüm bilgileri alarak onun evine gider. Evine gittiğinde ise orada sadece adamın torunları vardır. Çünkü yaşlı adam birkaç kişi tarafından kaçırılmış ve esir alınmıştır. Annesinin intikamını almaktan kararlı olan Gil-Dong, her ne kadar tehlikeli olsa da büyük bir maceranın içerisine atlayacaktır.
  Özel Dedektif 9.0 / 10 3 kullanıcı oyu.
  9.0
  ( Toplamda 3 oy verildi. )

      6.4   1584

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
Kore Filmleri - Google Sitemap - Resim Sitemap Korefilmleri.net sitesi Güney kore yapımı ve asya yapımı filmleri internet izleyicisi ile buluşturmayı hedefler. Sitemizden eski ve yeni 2013 yapımı Kore Filmleri ni tek part veya iki partlı olarak online ve kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Son yıllarda kore filmlerine olan ilgi bir hayli artmıştır ve korefilmleri.net sitesi internette bulunması zor olan kore filmlerini toplayıp bir araya getirmek ve izleyicisi sunmak üzere kurulmuştur. - Sitemiz sunucusunda kesinlikle film bulunmaz. Filmlerin fragmanları youtube, izleme linkleri ise dailymotion,vk... gibi içerisinde film barındırıan sunuculardan çekilir. Korefilmleri.net sitesinde telif haklarına sahip olduğunu film varsa iletişim bölümünde bizimle irtibata geçtiğiniz halde en kısa sürede film kaldırılır. hint filmi izle iran filmleri