Şifremi Unuttum

Penny Pinchers 2011 Tek Part

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

50.491 kere izlendi

Penny Pinchers 2011 Tek Part
480p

Ji-Woong üniversite mezunu olmasına rağmen hala annesinden para almaktadır. İşi olmayan Ji-Woong’un kötü özgeçmişi ile bir iş bulması da zordur. Ucuz bir çatı katı dairesinde yaşayan Ji-Woong, onun kirasını da beş aydır ödemiyordur. Tüm bu olumsuz koşullara rağmen hayatını playboy gibi yaşayan Ji-Woong kadınların dikkatini çekebilmek için gerekirse yalan söylemekten çekinmez.

Ji-Woong’un bitişik komşusu Hong-Sil ise hiç arkadaşı olmayan, para kazanmak için tuhaf yollar bulan ve oldukça tutumlu biridir. Terk edilmiş evleri dolaşarak cam şişeleri toplar, kafeden bir avuç şeker alır.

Bir gün, Hong-Sil mahallede yeniden yapılanma çalışmaları olacağını öğrenir ve para kazanmak için ilginç bir fikir bulur. Bu fikir Hong-Sil ile Ji-Woong’un yollarının kesişmesini sağlar. Korefilmleri.net sunar.

Yorum Yap

You must be logged in to post a comment.Benzer Filmler

Kore filmleri ile ilgili kurulu tek internet adresi.

Kore Filmleri - Google Sitemap - Resim Sitemap Korefilmleri.net sitesi Güney kore yapımı ve asya yapımı filmleri internet izleyicisi ile buluşturmayı hedefler. Sitemizden eski ve yeni 2013 yapımı Kore Filmleri ni tek part veya iki partlı olarak online ve kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Son yıllarda kore filmlerine olan ilgi bir hayli artmıştır ve korefilmleri.net sitesi internette bulunması zor olan kore filmlerini toplayıp bir araya getirmek ve izleyicisi sunmak üzere kurulmuştur. - Sitemiz sunucusunda kesinlikle film bulunmaz. Filmlerin fragmanları youtube, izleme linkleri ise dailymotion,vk... gibi içerisinde film barındırıan sunuculardan çekilir. Korefilmleri.net sitesinde telif haklarına sahip olduğunu film varsa iletişim bölümünde bizimle irtibata geçtiğiniz halde en kısa sürede film kaldırılır. hint filmi izle aksiyon filmleri yabancı dizi izle cinli türk korku filmleri kore dizileri full film izle iran filmleri sansürsüz tek parça film izle- full hd tek parça film izle- film izle yerli full hd