1. Pluto

  Pluto

  720p Türkçe Altyazı

  Kore’deki okullarda öğrencilerin yaşadığı sınav stresi ve aralarındaki rekabet nedeniyle ne tür sorunlar yaşadıklarının anlatıldığı Pluto filminde, modern ailelerin çocuklarına yaşattıkları baskı da gözler önüne seriliyor. Rekabetçiliğin en üst seviyede olduğu okullardaki öğrencilerin yapılarını eski tip akıllı nesil ile karşılaştıran film, aynı zamanda lise öğrencilerinin yaptığı kötü işleri de perdeye yansıtıyor.

  Bir gün okul öğrencilerinden Yoo-Jin arka bahçede ölü vaziyette bulunur. Cesedin yer aldığı bahçede diğer bir öğrenci olan Joon’un cep telefonunun bulunması ve birkaç öğrencinin sorgulamada verdiği bilgiler neticesinde, Joon şüpheli durumuna düşer. Ancak delil yetersizliği nedeniyle bırakılır. Serbest kaldıktan sonra Joon, ölü bulunan Yoo-Jin’in daha evvel içine girmiş olduğu gizli gruba katılır ve o andan sonra işlerin arka yüzündeki sırrın ortaya çıkmasına neden olur.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      6.5/10   2103

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
Kore Filmleri - Google Sitemap - Resim Sitemap Korefilmleri.net sitesi Güney kore yapımı ve asya yapımı filmleri internet izleyicisi ile buluşturmayı hedefler. Sitemizden eski ve yeni 2013 yapımı Kore Filmleri ni tek part veya iki partlı olarak online ve kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Son yıllarda kore filmlerine olan ilgi bir hayli artmıştır ve korefilmleri.net sitesi internette bulunması zor olan kore filmlerini toplayıp bir araya getirmek ve izleyicisi sunmak üzere kurulmuştur. - Sitemiz sunucusunda kesinlikle film bulunmaz. Filmlerin fragmanları youtube, izleme linkleri ise dailymotion,vk... gibi içerisinde film barındırıan sunuculardan çekilir. Korefilmleri.net sitesinde telif haklarına sahip olduğunu film varsa iletişim bölümünde bizimle irtibata geçtiğiniz halde en kısa sürede film kaldırılır. hint filmi izle iran filmleri