1. Private Eye

  Private Eye

  480p Türkçe Altyazı

  Bir tıp öğrencisi olan Kwang-Su son derece yeteneklidir ve bir proje üzerine çalışmaktadır. Çalıştığı proje gereği bir hayvan cesedi bulması gereken Kwang-Su, ormanda istediğini ararken hiç beklemediği korkunç bir durumla karşı karşıya kalır. Ormanda bir insan cesedine rastlayan Kwang-Su, cesedi evine götürerek onu saklar. Ancak bir sonraki gün evine götürdüğü cesedin, çok önemli bir siyasetçi olduğu bilgisini alır. Yaptığı hareket nedeniyle şimdi bir kıskacın içine girmiştir. Polise haber verirse zanlı olarak kabul görecek, haber vermezse ise cesedi yok edemeyecektir. Ne yapması gerektiğine çabuk karar vermesi gereken Kwang-Su, en sonunda bir dedektif tutmaya ve dedektifin yardımıyla olayın arkasındaki perdeyi aralamaya karar verir.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      6.9/10   2524

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
Kore Filmleri - Google Sitemap - Resim Sitemap Korefilmleri.net sitesi Güney kore yapımı ve asya yapımı filmleri internet izleyicisi ile buluşturmayı hedefler. Sitemizden eski ve yeni 2013 yapımı Kore Filmleri ni tek part veya iki partlı olarak online ve kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Son yıllarda kore filmlerine olan ilgi bir hayli artmıştır ve korefilmleri.net sitesi internette bulunması zor olan kore filmlerini toplayıp bir araya getirmek ve izleyicisi sunmak üzere kurulmuştur. - Sitemiz sunucusunda kesinlikle film bulunmaz. Filmlerin fragmanları youtube, izleme linkleri ise dailymotion,vk... gibi içerisinde film barındırıan sunuculardan çekilir. Korefilmleri.net sitesinde telif haklarına sahip olduğunu film varsa iletişim bölümünde bizimle irtibata geçtiğiniz halde en kısa sürede film kaldırılır. hint filmi izle iran filmleri