1. Project Makeover

  Project Makeover

  480p Türkçe Altyazı

  Prag’da bir organizasyon yapılacaktır. Organizasyonun varisi olacak kişi olan Arlumit, Muhafazakar Parti ya da Yenilikçi Parti arasında çelişkide kalmıştır. Muhafazakar Parti tarafından Yenilikçi Parti’nin kökünü kazımak için üç kiralık katil tutulmuştur. Karon, Leia ve Behr adlı bu acımasız katiller işlerini bitirmek için var gücüyle çalışmaktadır. Korefilmleri.net sunar.

  project-make-over-minili-kiz
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      6.3/10   7282

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
Kore Filmleri - Google Sitemap - Resim Sitemap Korefilmleri.net sitesi Güney kore yapımı ve asya yapımı filmleri internet izleyicisi ile buluşturmayı hedefler. Sitemizden eski ve yeni 2013 yapımı Kore Filmleri ni tek part veya iki partlı olarak online ve kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Son yıllarda kore filmlerine olan ilgi bir hayli artmıştır ve korefilmleri.net sitesi internette bulunması zor olan kore filmlerini toplayıp bir araya getirmek ve izleyicisi sunmak üzere kurulmuştur. - Sitemiz sunucusunda kesinlikle film bulunmaz. Filmlerin fragmanları youtube, izleme linkleri ise dailymotion,vk... gibi içerisinde film barındırıan sunuculardan çekilir. Korefilmleri.net sitesinde telif haklarına sahip olduğunu film varsa iletişim bölümünde bizimle irtibata geçtiğiniz halde en kısa sürede film kaldırılır. hint filmi izle iran filmleri