1. Public Enemy Returns

  Public Enemy Returns

  360p Türkçe Altyazı

  Kore film endüstrisini hareketlendiren Public Enemy Returns filmi içi ülke çapında 4.337.983 bilet satıldı ve 2008 yılının en çok izlenen dördüncü filmi oldu. korefilmleri.net Kang Chul-joong, emekli olmak isteyen bir polistir. Yıllardır çalışan ve artık yorulan Chul-joong, maddi olarak da sıkıntılı zamanlar geçirmektedir. Patronu emekli olmadan önce ondan son bir cinayet davasını soruşturmasını ister. Liseli bir gençle ilgili olan cinayet davasının bir ucu büyük bir şirketin sahibi olan Kang’a dayanmaktadır. Davayla ilgili bulunan kurşunlardan birinde Kang’ın parmak izi bulunur. Daha sonra ölen gencin üç arkadaşının da Kang’ın şirketinde çalıştığı öğrenilir. Chul-joong, Kang’ın açığını yakalamak için uğraşır. Korefilmleri.net sunar.

  Public-enemy-returns-ekip
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      6.6/10   6771

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
Kore Filmleri - Google Sitemap - Resim Sitemap Korefilmleri.net sitesi Güney kore yapımı ve asya yapımı filmleri internet izleyicisi ile buluşturmayı hedefler. Sitemizden eski ve yeni 2013 yapımı Kore Filmleri ni tek part veya iki partlı olarak online ve kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Son yıllarda kore filmlerine olan ilgi bir hayli artmıştır ve korefilmleri.net sitesi internette bulunması zor olan kore filmlerini toplayıp bir araya getirmek ve izleyicisi sunmak üzere kurulmuştur. - Sitemiz sunucusunda kesinlikle film bulunmaz. Filmlerin fragmanları youtube, izleme linkleri ise dailymotion,vk... gibi içerisinde film barındırıan sunuculardan çekilir. Korefilmleri.net sitesinde telif haklarına sahip olduğunu film varsa iletişim bölümünde bizimle irtibata geçtiğiniz halde en kısa sürede film kaldırılır. hint filmi izle iran filmleri