1. Radio Days – Radyo Günleri

  Radio Days – Radyo Günleri

  480p Türkçe Altyazı

  Radio dayz filminde; Nisan 1933'de, Kore'nin ilk radyo istasyonu JDOK’un açılış yayını vardır. Radyo istasyonu ülkeyi işgal eden Japonların kontrolü altındadır. Japonlar, radyoda hükümeti destekleyen propaganda yayını yapmak ister. Japon hükümeti istasyona Koreli birini kiralar. Lloyd adlı adam babasının bağlantılarını kullanan kaygısız bir playboydur. Bu nedenle radyo istasyonu sahipleri işe başlamasının sorun olmadığını düşünür. İlk hafta işler sorunsuz gider. Ancak daha sonra Lloyd Kore'de ilk radyo tiyatro gösterisini oluşturur. Gösteri kısa sürede hit olur. Korefilmleri.net sunar.

  radio-days-sanatci-kiz
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      6.0/10   2633

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
Kore Filmleri - Google Sitemap - Resim Sitemap Korefilmleri.net sitesi Güney kore yapımı ve asya yapımı filmleri internet izleyicisi ile buluşturmayı hedefler. Sitemizden eski ve yeni 2013 yapımı Kore Filmleri ni tek part veya iki partlı olarak online ve kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Son yıllarda kore filmlerine olan ilgi bir hayli artmıştır ve korefilmleri.net sitesi internette bulunması zor olan kore filmlerini toplayıp bir araya getirmek ve izleyicisi sunmak üzere kurulmuştur. - Sitemiz sunucusunda kesinlikle film bulunmaz. Filmlerin fragmanları youtube, izleme linkleri ise dailymotion,vk... gibi içerisinde film barındırıan sunuculardan çekilir. Korefilmleri.net sitesinde telif haklarına sahip olduğunu film varsa iletişim bölümünde bizimle irtibata geçtiğiniz halde en kısa sürede film kaldırılır. hint filmi izle iran filmleri