1. Re encounter – Yeniden Karşılaşma

  Re encounter – Yeniden Karşılaşma

  Türkçe Altyazı

  Re encounter; Hye-Hwa bir veterinerde asistan olarak çalışmaktadır. Bir gün bir köpeği kurtarmaya çalışırken Han-Soo ile karşılaşır ve birbirlerine aşık olurlar. 18 yaşındaki Hye-Hwa hamile kalıp okulu bırakır. Bir aile kurmak için planlar yaparken Han-Soo hiç haber vermeden ortadan kaybolur. Doğumda Hye-Hwa’nın annesi bebeğin ölü doğduğunu söyler. Beş yıl sonra Han-Soo geri döner ve Hye-Hwa ile karşılaşırlar. Han-Soo bebeğin ölmediğini ve evlat verildiğini söyler. Hye-Hwa bomba etkisi yapan bu habere inanmaz. Han-Soo delil olarak Hye-Hwa'nın imzasının olduğu bir belgeyi gösterir.  Korefilmleri.net sunar.

  re-encounter-guzel-kiz
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      7.6/10   11544

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
Kore Filmleri - Google Sitemap - Resim Sitemap Korefilmleri.net sitesi Güney kore yapımı ve asya yapımı filmleri internet izleyicisi ile buluşturmayı hedefler. Sitemizden eski ve yeni 2013 yapımı Kore Filmleri ni tek part veya iki partlı olarak online ve kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Son yıllarda kore filmlerine olan ilgi bir hayli artmıştır ve korefilmleri.net sitesi internette bulunması zor olan kore filmlerini toplayıp bir araya getirmek ve izleyicisi sunmak üzere kurulmuştur. - Sitemiz sunucusunda kesinlikle film bulunmaz. Filmlerin fragmanları youtube, izleme linkleri ise dailymotion,vk... gibi içerisinde film barındırıan sunuculardan çekilir. Korefilmleri.net sitesinde telif haklarına sahip olduğunu film varsa iletişim bölümünde bizimle irtibata geçtiğiniz halde en kısa sürede film kaldırılır. hint filmi izle iran filmleri