1. Real Fiction

  Real Fiction

  Türkçe Altyazı

  2000 yapımı Kim Ki-duk imzalı bir suç-dram filmi. Real Fiction filmi, 23. Moskova Uluslar arası Film Festivali’nde de gösterildi. Filmin baş karakteri şehrin meydanlarında resim yapan bir sokak sanatçısıdır. İnsanlar resimlerine hak ettiğinden daha az para verir, eserlerine çöp gibi davranır ancak o tüm bu yapılanlara karşı kayıtsız bir tavır içindedir. Bir gün genç bir kız kendisini kameraya çekmeye başlar ve onu takip etmesini ister. Kendisini boş bir tiyatro salonuna götüren kız, hayatı boyunca ona haksızlık ettiğini düşündüğü herkesten intikam alabileceğini söyler. Ve ressam için bir öldürme çılgınlığı başlar. Korefilmleri.net sunar.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      6.1/10   5197

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
Kore Filmleri - Google Sitemap - Resim Sitemap Korefilmleri.net sitesi Güney kore yapımı ve asya yapımı filmleri internet izleyicisi ile buluşturmayı hedefler. Sitemizden eski ve yeni 2013 yapımı Kore Filmleri ni tek part veya iki partlı olarak online ve kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Son yıllarda kore filmlerine olan ilgi bir hayli artmıştır ve korefilmleri.net sitesi internette bulunması zor olan kore filmlerini toplayıp bir araya getirmek ve izleyicisi sunmak üzere kurulmuştur. - Sitemiz sunucusunda kesinlikle film bulunmaz. Filmlerin fragmanları youtube, izleme linkleri ise dailymotion,vk... gibi içerisinde film barındırıan sunuculardan çekilir. Korefilmleri.net sitesinde telif haklarına sahip olduğunu film varsa iletişim bölümünde bizimle irtibata geçtiğiniz halde en kısa sürede film kaldırılır. hint filmi izle iran filmleri