1. Return

  Return

  720p Türkçe Altyazı

  2007 yapımı Return kore filminde; Kalp ameliyatı olan genç bir çocuk, ameliyat sırasında anestezi ilacının yetersiz kullanılması nedeniyle, operasyonun her aşamasını hisseder. Neşterin vücudunu kesme anından, göğüs kafesinin kırılma anına kadar her sesin ve hareketin farkındadır. korefilmleri.net Ancak kasları uyuştuğu için herhangi bir tepki veremez. Genç, bu olaydan sonra büyük bir travma geçirir ve genç bir kızı öldürür. Cinayetin ardından da akıl hastanesine yatırılır. Olayı ele alan bazı psikiyatristler çocuğu tedavi etmek için radikal tedavi yöntemlerini kullanmaya karar verir. Hipnoz yöntemi ile çocuğun belleğine ulaşıp geçmişe ve kişiliğini oluşturan bu olaya karşı bazı bilgileri silmeye çalışırlar. Böylece gence toplum içinde normal bir hayat sürebilmesi için ikinci bir şans verilmiş olur. Aradan yirmi yıl geçer. Genç adam bir şekilde hafızasını yeniden kazanır ve korkunç cinayetler işlemeye başlar. Artık zeki ve zalim bir katil olan adam, yirmi yıllık yalan mazisini de yavaş yavaş ortaya çıkarır. Korefilmleri.net iyi seyirler diler.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      6.7/10   4551

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
 1. avatar
    admin 01/08/2017 17:27:35

  Filme konu olan çocuk, kas gücü yetmediği için hareket kabiliyetine sahip değildir ve bu nedenle bir ameliyata girmeye hazırlanmaktadır. Ameliyat öncesinde doktorlar genç hastayı uyutmak için anestezi verir, ancak ilacın yetmemesi nedeniyle genç çocuk uyumamıştır ve hareket kabiliyeti olmadığı için doktorlar bunu fark etmemiştir.

  Ameliyat boyunca doktorların yaptığı her şeyi gören genç çocuk, operasyon sonrasında büyük bir depresyona girer. Bu korkunç hata sonucunda psikolojisi bozulan çocuk, yaşadığı bu depresyondan çıkamaz ve bir kızı çok acı bir şekilde öldürür. Ardından akıl hastanesine yatırılan ve psikiyatristler tarafından neden hasta olduğu araştırılan çocuğa bazı işlemler yapılır. Beyninin hafıza kısmındaki bireycilik duygusunu aşılayan bölümü kapatan doktorlar, çocuğu toplum içerisine salarlar.

  Doktorların da beklediği üzere aradan 20 yıl geçer ve bu genç hasta hiçbir sorun yaşamaz. Ancak günün birinde başına gelen birkaç olay neticesinde zihninde geçmişe dair izleri tekrar hatırlamaya başlar. Bu sefer çocuk zihni ile yaptığı cinayete, çok daha vahşi cinayetler eklenecektir.

Kore Filmleri - Google Sitemap - Resim Sitemap Korefilmleri.net sitesi Güney kore yapımı ve asya yapımı filmleri internet izleyicisi ile buluşturmayı hedefler. Sitemizden eski ve yeni 2013 yapımı Kore Filmleri ni tek part veya iki partlı olarak online ve kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Son yıllarda kore filmlerine olan ilgi bir hayli artmıştır ve korefilmleri.net sitesi internette bulunması zor olan kore filmlerini toplayıp bir araya getirmek ve izleyicisi sunmak üzere kurulmuştur. - Sitemiz sunucusunda kesinlikle film bulunmaz. Filmlerin fragmanları youtube, izleme linkleri ise dailymotion,vk... gibi içerisinde film barındırıan sunuculardan çekilir. Korefilmleri.net sitesinde telif haklarına sahip olduğunu film varsa iletişim bölümünde bizimle irtibata geçtiğiniz halde en kısa sürede film kaldırılır. hint filmi izle iran filmleri