Şifremi Unuttum

Romantic Heaven

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

2.294 kere izlendi

Romantic Heaven

Yaşam, ölüm ve cennet üzerine, farklı türleri birleştiren bir film Romantic Heaven… Görünüşte birbiriyle bağlantısı olmayan üç kişinin yolları bir hastanede kesişir. Alzheimer hastası büyükbabasına bakan bir taksi şoförü, yasta bir avukat, annesi için kemik iliği arayan bir kadın.

romantic-heaven-hastane-gunleri

Kanser annesi için kemik iliği arayan kadın, potansiyel bir donör bulunduğu haberini alır. Daha sonra bu kişi cinayetle suçlanır. Kadın donöre ulaşmak için bu davaya bakan dedektiflerle tanışarak bir ipucu elde etmeye çalışır. korefilmleri.net Eşini kaybeden avukat, eşiyle birlikte hastaneye getirdiği, onun kişisel günlüğünün olduğu çantayı kaybeder. Zaten yasta olan kederli avukat, odaya yerleşecek olan eski bir mahkumla tanışır. Büyükbabası ölümün eşiğinde olan taksi şoförü, cennetteki büyükannesi ile bağlantı kurar. Korefilmleri.net sunar.

Yorum Yap

You must be logged in to post a comment.Benzer Filmler

Kore filmleri ile ilgili kurulu tek internet adresi.

Kore Filmleri - Google Sitemap - Resim Sitemap Korefilmleri.net sitesi Güney kore yapımı ve asya yapımı filmleri internet izleyicisi ile buluşturmayı hedefler. Sitemizden eski ve yeni 2013 yapımı Kore Filmleri ni tek part veya iki partlı olarak online ve kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Son yıllarda kore filmlerine olan ilgi bir hayli artmıştır ve korefilmleri.net sitesi internette bulunması zor olan kore filmlerini toplayıp bir araya getirmek ve izleyicisi sunmak üzere kurulmuştur. - Sitemiz sunucusunda kesinlikle film bulunmaz. Filmlerin fragmanları youtube, izleme linkleri ise dailymotion,vk... gibi içerisinde film barındırıan sunuculardan çekilir. Korefilmleri.net sitesinde telif haklarına sahip olduğunu film varsa iletişim bölümünde bizimle irtibata geçtiğiniz halde en kısa sürede film kaldırılır. hint filmi izle aksiyon filmleri yabancı dizi izle cinli türk korku filmleri kore dizileri full film izle iran filmleri sansürsüz tek parça film izle- full hd tek parça film izle- film izle yerli full hd