1. Runaway From Home-Evden Kaçış

  Runaway From Home-Evden Kaçış

  Türkçe Altyazı

  Runaway from home kore filmi, evden kaçan eşini arayan popüler müzik eleştirmeni ve bu arayışında ona eşlik eden insanların hikayesini anlatıyor. Popüler müzik eleştirmeni Seong-hee’nin eşi, bir gün hiç sebepsiz evden kaçar. Seong-hee’nin elindeki tek ipucu eşinin on yıl önce kullandığı bir cep telefonu ve eve bıraktığı veda mektubudur. Seong-hee ve en yakın arkadaşı Dong-min, eldeki ipuçlarının yardımıyla kaçak eşin gizli geçmişinin üzerinden bir yolculuğa çıkarlar. Bu yolculukta bir sinemacı, bir falcı ve kardeşi olduğunu iddia eden kişinin yönlendirmeleriyle gerçekleri öğrenmeye çalışırlar. İşin garip tarafı, gerçekler ortaya çıktıkça kaçak eşi bulmak daha da zorlaşır. Korefilmleri.net vk player şeklinde sunar.

  runaway-from-home-boyunlkar-gidik
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      5.6/10   2732

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
Kore Filmleri - Google Sitemap - Resim Sitemap Korefilmleri.net sitesi Güney kore yapımı ve asya yapımı filmleri internet izleyicisi ile buluşturmayı hedefler. Sitemizden eski ve yeni 2013 yapımı Kore Filmleri ni tek part veya iki partlı olarak online ve kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Son yıllarda kore filmlerine olan ilgi bir hayli artmıştır ve korefilmleri.net sitesi internette bulunması zor olan kore filmlerini toplayıp bir araya getirmek ve izleyicisi sunmak üzere kurulmuştur. - Sitemiz sunucusunda kesinlikle film bulunmaz. Filmlerin fragmanları youtube, izleme linkleri ise dailymotion,vk... gibi içerisinde film barındırıan sunuculardan çekilir. Korefilmleri.net sitesinde telif haklarına sahip olduğunu film varsa iletişim bölümünde bizimle irtibata geçtiğiniz halde en kısa sürede film kaldırılır. hint filmi izle iran filmleri