1. Running Wild

  Running Wild

  Türkçe Altyazı

  Running wild filminde; Jang Do-Young, suçlularla uğraşırken şiddet kullanmayı seven, arkadaşları tarafından baş belası olarak görülen asi bir cinayet dedektifidir. Jang Do, mafya patronu Yu-jin’in içinde olduğu bir cinayetle ilgili araştırma yapar. Aynı araştırmayı titiz ve kurallara riayet eden elit bir savcı olan Jin-woo da yapmaktadır. Cinayet masası dedektifi Jang Do ve savcı Jin-woo, olayların arkasındaki gizli bağlantıları çözmek ve adaleti sağlamak için güçlerini birleştirir. Araştırma derinleştikçe olaylar gizli bir mafya çekişmesinin büyüklüğünü ortaya koyar. Dedektif ve savcı, kendilerini büyük bir mafya çatışmasının ve komplonun ortasında bulur. Running wild ı izlemek için korefilmleri.net adresini kullanabilirsiniz.

  running-wild-nisan-al
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      6.8/10   4668

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
Kore Filmleri - Google Sitemap - Resim Sitemap Korefilmleri.net sitesi Güney kore yapımı ve asya yapımı filmleri internet izleyicisi ile buluşturmayı hedefler. Sitemizden eski ve yeni 2013 yapımı Kore Filmleri ni tek part veya iki partlı olarak online ve kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Son yıllarda kore filmlerine olan ilgi bir hayli artmıştır ve korefilmleri.net sitesi internette bulunması zor olan kore filmlerini toplayıp bir araya getirmek ve izleyicisi sunmak üzere kurulmuştur. - Sitemiz sunucusunda kesinlikle film bulunmaz. Filmlerin fragmanları youtube, izleme linkleri ise dailymotion,vk... gibi içerisinde film barındırıan sunuculardan çekilir. Korefilmleri.net sitesinde telif haklarına sahip olduğunu film varsa iletişim bölümünde bizimle irtibata geçtiğiniz halde en kısa sürede film kaldırılır. hint filmi izle iran filmleri