1. Sad Movie – Acıklı Film

  Sad Movie – Acıklı Film

  Türkçe Altyazı

  Sad Movie, yıldız oyuncuların oynadığı romantik melodram türünde bir film. Filmde; aşk, ayrılık, kalp ağrısı, anne oğul ilişkisi gibi deneyimlerin yer aldığı dört ayrı ilişki anlatılır.İlk hikayede bir itfaiyeci ile onun bir haber kanalında çevirmen olarak çalışan kız arkadaşı hakkındadır. korefilmleri.net Kız arkadaşı için bir yüzük satın alan itfaiyeci kendisine verilen tehlikeli bir görevden önce ilişkisinin nasıl etkileneceğine dair tereddüt içindedir.

  sad-movie-film-resimleri

  İkinci hikaye lunaparkta kostümlü karakter olarak çalışan bir kızı konu alır. Yeni tanıştığı bir oyuncuya karşı güçlü hisler besleyen kız, onun önünde maskesini çıkarmak istemez.Üçüncü hikaye bir anne ile oğlu arasında geçer. Oğluna yeteri kadar vakit ayıramayan anne, hastalığından dolayı hastanede yatmaktadır. Bu sınırlı alanda birlikte vakit geçirmeye başlamak, iletişim kurmak için iyi bir fırsattır.Son hikayede iyi bir işi olan bir kız ile işsiz erkek arkadaşı anlatılır. İşsiz olduğu için kız arkadaşı tarafından terkedilen genç adam, iyi bir iş bulursa sevgilisine geri dönebileceğini düşünür.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      7.5/10   8521

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
Kore Filmleri - Google Sitemap - Resim Sitemap Korefilmleri.net sitesi Güney kore yapımı ve asya yapımı filmleri internet izleyicisi ile buluşturmayı hedefler. Sitemizden eski ve yeni 2013 yapımı Kore Filmleri ni tek part veya iki partlı olarak online ve kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Son yıllarda kore filmlerine olan ilgi bir hayli artmıştır ve korefilmleri.net sitesi internette bulunması zor olan kore filmlerini toplayıp bir araya getirmek ve izleyicisi sunmak üzere kurulmuştur. - Sitemiz sunucusunda kesinlikle film bulunmaz. Filmlerin fragmanları youtube, izleme linkleri ise dailymotion,vk... gibi içerisinde film barındırıan sunuculardan çekilir. Korefilmleri.net sitesinde telif haklarına sahip olduğunu film varsa iletişim bölümünde bizimle irtibata geçtiğiniz halde en kısa sürede film kaldırılır. hint filmi izle iran filmleri