Şifremi Unuttum

Scarlet Innocence

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

1.312 kere izlendi

Scarlet Innocence
720p

Bir üniversite profesörü olan Hak-Kyu, yaşadığı skandal üzerine üniversiteyi terk ederek bir kasabaya yerleşmiştir. Hak-Kyu bu kasabada, önce bir kültür merkezinde edebiyat hocalığı yaparak, daha sonra ise bir eğlence merkezinde çalışarak geçimini sağlamayı başarır. Sadece iş hayatını değil aşk hayatını da devam ettiren Hak-Kyu, eğlence merkezindeki diğer bir çalışan Deok-Yi ile bir ilişki içindedir.

Bu şekilde geçen sekiz yılın ardından Hak-Kyu, eski üniversitesinde artık çalışabileceğini öğrenir ve görevine dönmek için sevgilisi olan Deok-Yi’yi terk ederek üniversitesinin olduğu şehre geri döner. Kötü anları geride bırakan kahramanımız artık ünlü bir yazar olmuştur. Ancak şimdi de baş gösteren hastalığı ve onu suçlayan biriyle mücadele etmek zorunda kalır. Öyle ki hastalığı yüzünden görme yetisini her gün kaybetmektedir ve Cheong-Yi adında biri annesinin intihar etmesi konusunda Hak-Kyu’yu suçlamaktadır. Üstelik küçük kasabada terk edip bıraktığı Deok-Yi de kendine tanınmayacak şekilde bambaşka bir görünüm kazandırarak, Hak-Kyu’nun yan dairesine taşınmıştır.

Kısaca kendim ettim kendim buldum atasözümüzün bir yansıması olan bu hikâye, içerisinde önemli dersler de barındırıyor.

Yorum Yap

You must be logged in to post a comment.Benzer Filmler

Kore filmleri ile ilgili kurulu tek internet adresi.

Kore Filmleri - Google Sitemap - Resim Sitemap Korefilmleri.net sitesi Güney kore yapımı ve asya yapımı filmleri internet izleyicisi ile buluşturmayı hedefler. Sitemizden eski ve yeni 2013 yapımı Kore Filmleri ni tek part veya iki partlı olarak online ve kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Son yıllarda kore filmlerine olan ilgi bir hayli artmıştır ve korefilmleri.net sitesi internette bulunması zor olan kore filmlerini toplayıp bir araya getirmek ve izleyicisi sunmak üzere kurulmuştur. - Sitemiz sunucusunda kesinlikle film bulunmaz. Filmlerin fragmanları youtube, izleme linkleri ise dailymotion,vk... gibi içerisinde film barındırıan sunuculardan çekilir. Korefilmleri.net sitesinde telif haklarına sahip olduğunu film varsa iletişim bölümünde bizimle irtibata geçtiğiniz halde en kısa sürede film kaldırılır. hint filmi izle aksiyon filmleri yabancı dizi izle cinli türk korku filmleri kore dizileri full film izle iran filmleri sansürsüz tek parça film izle- full hd tek parça film izle- film izle yerli full hd