1. Sea Fog

  Sea Fog

  720p Türkçe Altyazı

  Yıl 1998… Bir balıkçı teknesine tüm kaderlerini bağlamış olan bir mürettebat, balık yakalamak için denize açılır, ancak işler bekledikleri gibi gitmez ve bir tane bile balık yakalayamazlar. Ancak para kazanmaları şarttır. Bu zorlu şartların getirdiği hislerle insanlık duygusundan uzaklaşan mürettebatın kaptanı, tekneye kaçak yolcu alarak onları taşımaya karar verir.

  Çin’den Kore’ye kaçmakta olan etnik kökenli Koreli yolcuları tekneye alan kaptan, zaman içerisinde yaşadıkları zorluklar nedeniyle yolculara kötü muamelede bulunur. Yolcular hayatlarını kurtarmanın peşine düşerken, kaptan ve mürettebat ise her an insanlıktan biraz daha uzaklaşmaktadır. Yolcular ölüm kalım savaşı verdikleri bu yolculuk sonunda tekneden ayrılırlar. Ancak kaptan geri dönerken teknesi büyük zarar görür. Üstelik Güney Kore Deniz Polisi’nin de takibi altındadırlar. İzlerken duygularınızın kabaracağı bu film, son derece heyecanlı dakikalar yaşatıyor.
  Sea Fog 1.0 / 10 1 kullanıcı oyu.
  1.0
  ( Toplamda 1 oy verildi. )

      6.9/10   1802

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
Kore Filmleri - Google Sitemap - Resim Sitemap Korefilmleri.net sitesi Güney kore yapımı ve asya yapımı filmleri internet izleyicisi ile buluşturmayı hedefler. Sitemizden eski ve yeni 2013 yapımı Kore Filmleri ni tek part veya iki partlı olarak online ve kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Son yıllarda kore filmlerine olan ilgi bir hayli artmıştır ve korefilmleri.net sitesi internette bulunması zor olan kore filmlerini toplayıp bir araya getirmek ve izleyicisi sunmak üzere kurulmuştur. - Sitemiz sunucusunda kesinlikle film bulunmaz. Filmlerin fragmanları youtube, izleme linkleri ise dailymotion,vk... gibi içerisinde film barındırıan sunuculardan çekilir. Korefilmleri.net sitesinde telif haklarına sahip olduğunu film varsa iletişim bölümünde bizimle irtibata geçtiğiniz halde en kısa sürede film kaldırılır. hint filmi izle iran filmleri