Şifremi Unuttum

Searching for the Elephant

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

8.707 kere izlendi

Searching for the Elephant

Film, ahlaksız ve materyalist bir dünyada başarılı büyükşehirli gençlerin çökmüş hayatının anlatıldığı yenilikçi bir filmdir. Filmde; şizofreni, seks bağımlılığı ve aldatma gibi sorunlarla boğuşan üç gencin hayatı anlatılıyor. Seul’de yaşayan, otuzlu yaşlarda, zengin ve profesyonel üç genç, çocukluk arkadaşıdır. korefilmleri.net Serbest fotoğrafçı, plastik cerrah ve finans uzmanı olan bu üç arkadaş, bütün zenginliklerine rağmen içlerinde büyüyen yoksunluk duygusu nedeniyle rayından çıkmış hayatlar yaşarlar. Zamanla birbirlerinin en derin sırlarını öğrendikçe arkadaşlıkları bozulmaya başlar. Film, şok edici bir finalle son bulur.

searching-for-the-elephant-yatakta

S.K. Jhung’un ilk yönetmenlik denemesi olan film, Stockholm, Varşova, Leeds ve Sao Paulo Uluslararası Film Festivali de dahil olmak üzere çeşitli uluslararası film festivallerinde gösterildi. Filmin oyuncularından Jang Ja-yeon, film yayınlandıktan sonra intihar etti. Korefilmleri.net 2009 yapımı Searching for the Elephant filmini tek part olarak sunar.

Yorum Yap

You must be logged in to post a comment.Benzer Filmler

Kore filmleri ile ilgili kurulu tek internet adresi.

Kore Filmleri - Google Sitemap - Resim Sitemap Korefilmleri.net sitesi Güney kore yapımı ve asya yapımı filmleri internet izleyicisi ile buluşturmayı hedefler. Sitemizden eski ve yeni 2013 yapımı Kore Filmleri ni tek part veya iki partlı olarak online ve kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Son yıllarda kore filmlerine olan ilgi bir hayli artmıştır ve korefilmleri.net sitesi internette bulunması zor olan kore filmlerini toplayıp bir araya getirmek ve izleyicisi sunmak üzere kurulmuştur. - Sitemiz sunucusunda kesinlikle film bulunmaz. Filmlerin fragmanları youtube, izleme linkleri ise dailymotion,vk... gibi içerisinde film barındırıan sunuculardan çekilir. Korefilmleri.net sitesinde telif haklarına sahip olduğunu film varsa iletişim bölümünde bizimle irtibata geçtiğiniz halde en kısa sürede film kaldırılır. hint filmi izle aksiyon filmleri yabancı dizi izle cinli türk korku filmleri kore dizileri full film izle iran filmleri sansürsüz tek parça film izle- full hd tek parça film izle- film izle yerli full hd