1. Secretly Greatly 2013

  Secretly Greatly 2013

  Türkçe Altyazı

  Won Ryu Hwan çok tehlikeli bir adamdır, kendisinin özel kuvvetler eğitimi vardır yani istediği zaman bir adamı saniyeler içerisinde öldürebilme yeteneğine sahiptir. Yine üstlerinden bir görev alır bu görevde aptal birinin kılığına girer ve yavaş yavaş bulunduğu bölgeyi gözlemlemeye ve istihbarat toplamaya başlar. korefilmleri.net Tam 2 yıl bu rolü devam ettirir, adamımız ne de olsa profesyoneldir. Bu sırada ekstradan 2 özel casus daha adamımızın bulunduğu bölgeye gönderilir adamımız bu 2 casusa bölgede yarımdı olur çünkü onlardan daha fazla bilgiye sahiptir. Sonrasında hükümetin değişmesiyle amirler bu 3 özel ajana bölgede kritik bir görev verirler ve aksiyon başlar. Secretly Greatly filmi korefilmleri.net sitesinden tek parça ve 720p olarak izlenebilir.

  Secretly-and-Greatly-filmini-izle

   
  Secretly Greatly 2013 6.0 / 10 7 kullanıcı oyu.
  6.0
  ( Toplamda 7 oy verildi. )

      6.7/10   7411

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
Kore Filmleri - Google Sitemap - Resim Sitemap Korefilmleri.net sitesi Güney kore yapımı ve asya yapımı filmleri internet izleyicisi ile buluşturmayı hedefler. Sitemizden eski ve yeni 2013 yapımı Kore Filmleri ni tek part veya iki partlı olarak online ve kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Son yıllarda kore filmlerine olan ilgi bir hayli artmıştır ve korefilmleri.net sitesi internette bulunması zor olan kore filmlerini toplayıp bir araya getirmek ve izleyicisi sunmak üzere kurulmuştur. - Sitemiz sunucusunda kesinlikle film bulunmaz. Filmlerin fragmanları youtube, izleme linkleri ise dailymotion,vk... gibi içerisinde film barındırıan sunuculardan çekilir. Korefilmleri.net sitesinde telif haklarına sahip olduğunu film varsa iletişim bölümünde bizimle irtibata geçtiğiniz halde en kısa sürede film kaldırılır. hint filmi izle iran filmleri