1. See You After School – Okuldan Sonra Görüşürüz

  See You After School – Okuldan Sonra Görüşürüz

  Türkçe Altyazı

  Goong-dahl hep yanlış arkadaşlıklar yüzünden hayatı kötü yönde seyretmektedir. Hayatını düzene sokmak için civarda "kaybeden çizgi" adı verilen bir tedavi programına başvuru ve tam bir sene boyunca bu programa devam eder. Goong-dahl tedavi olduktan sonra yaşamı için yeni bir sayfa açmak ister ve okula devam etme kararı alır. Okulda Mina adında bir kızdan gizliden gizliye hoşlanmaktadır fakat onun başı diğer öğrencilerle belaya girmektedir ve Goong onu her seferinde korur ne de olsa eski psikolardandır. Fakat sürekli bu şekilde davranması okulun ağır abilerinden Jae-koo nun dikkatini çeker ve aralarında husumet başlar. See you after school filmi 3 part olarak sitemizden hd kalitede seyredilebilir.

  See-you-after-school-hissiyat
  See You After School – Okuldan Sonra Görüşürüz 6.0 / 10 1 kullanıcı oyu.
  6.0
  ( Toplamda 1 oy verildi. )

      6.9/10   6979

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
Kore Filmleri - Google Sitemap - Resim Sitemap Korefilmleri.net sitesi Güney kore yapımı ve asya yapımı filmleri internet izleyicisi ile buluşturmayı hedefler. Sitemizden eski ve yeni 2013 yapımı Kore Filmleri ni tek part veya iki partlı olarak online ve kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Son yıllarda kore filmlerine olan ilgi bir hayli artmıştır ve korefilmleri.net sitesi internette bulunması zor olan kore filmlerini toplayıp bir araya getirmek ve izleyicisi sunmak üzere kurulmuştur. - Sitemiz sunucusunda kesinlikle film bulunmaz. Filmlerin fragmanları youtube, izleme linkleri ise dailymotion,vk... gibi içerisinde film barındırıan sunuculardan çekilir. Korefilmleri.net sitesinde telif haklarına sahip olduğunu film varsa iletişim bölümünde bizimle irtibata geçtiğiniz halde en kısa sürede film kaldırılır. hint filmi izle iran filmleri