1. Seoul Station

  Seoul Station

  720p Türkçe Altyazı

  Seoul şehri artık eskisi gibi değildir. Büyük bir salgın her geçen gün artmaktadır. Her ne kadar en başta kendini göstermemiş olsa da daha sonra ne olduğu anlaşılmıştır. En başta insanlar bunun sıradan bir salgın hastalık olduğunu ve önlemler alındıktan sonra rahat bir şekilde halledileceğini söyler. Daha sonra bunun bir zombi salgını olduğunu anlarlar. Bir grup insan ise bu salgının arasında kalmıştır. Seoul'in merkezinden başlayan bu salgın her tarafa yayılmıştır. Bu ekip ise salgının ortasında kalmış ve hayatta kalmak için büyük bir mücadele içine girmiştir. Ya sonuna kadar devam edeceklerdir ya da pes edip onlardan birisi olacaklardır.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      1,6   1151

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
Kore Filmleri - Google Sitemap - Resim Sitemap Korefilmleri.net sitesi Güney kore yapımı ve asya yapımı filmleri internet izleyicisi ile buluşturmayı hedefler. Sitemizden eski ve yeni 2013 yapımı Kore Filmleri ni tek part veya iki partlı olarak online ve kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Son yıllarda kore filmlerine olan ilgi bir hayli artmıştır ve korefilmleri.net sitesi internette bulunması zor olan kore filmlerini toplayıp bir araya getirmek ve izleyicisi sunmak üzere kurulmuştur. - Sitemiz sunucusunda kesinlikle film bulunmaz. Filmlerin fragmanları youtube, izleme linkleri ise dailymotion,vk... gibi içerisinde film barındırıan sunuculardan çekilir. Korefilmleri.net sitesinde telif haklarına sahip olduğunu film varsa iletişim bölümünde bizimle irtibata geçtiğiniz halde en kısa sürede film kaldırılır. hint filmi izle iran filmleri