1. Seven Days – 7 Gün

  Seven Days – 7 Gün

  Türkçe Altyazı

  Ji-yeon, 7 yaşındaki küçük kızı ile birlikte bir koşu yarışına gider. Bu amatör bir yarıştır ve Ji-yeonda yarışacaktır. Kızını kendisini izlemesi getiren Ji-yeon yarışmada birinci gelir fakat kızını bıraktığı yerde bulamaz. O günün akşamı kızını her yerde arar ama bulamaz bunun üzerine bir adamdan telefon gelir, arayan kızını rehin alan kişidir. Adam para istememektedir. korefilmleri.net Ji-yeon avukat olduğu için idam cezası almış olan bir kişiyi savunmasını ve onu beraat ettirmesini aksi halde bir daha kızını göremeyeceğiniz belirtir. Ji-yeon adamı savunmaya gider ve idamı iptal etmek için her yolu dener fakat yoluna adamın öldürmüş olduğu kişinin annesi çıkınca işler sarpa sarar. Kızı kim tarafından rehin tutulmaktadır ve kurtarabilecekmidir? Seven Days yani 7 gün filmini sitemizden izleyin.

  seven-days-7-gun
  Seven Days – 7 Gün 7.0 / 10 1 kullanıcı oyu.
  7.0
  ( Toplamda 1 oy verildi. )

      6.6/10   8589

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
Kore Filmleri - Google Sitemap - Resim Sitemap Korefilmleri.net sitesi Güney kore yapımı ve asya yapımı filmleri internet izleyicisi ile buluşturmayı hedefler. Sitemizden eski ve yeni 2013 yapımı Kore Filmleri ni tek part veya iki partlı olarak online ve kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Son yıllarda kore filmlerine olan ilgi bir hayli artmıştır ve korefilmleri.net sitesi internette bulunması zor olan kore filmlerini toplayıp bir araya getirmek ve izleyicisi sunmak üzere kurulmuştur. - Sitemiz sunucusunda kesinlikle film bulunmaz. Filmlerin fragmanları youtube, izleme linkleri ise dailymotion,vk... gibi içerisinde film barındırıan sunuculardan çekilir. Korefilmleri.net sitesinde telif haklarına sahip olduğunu film varsa iletişim bölümünde bizimle irtibata geçtiğiniz halde en kısa sürede film kaldırılır. hint filmi izle iran filmleri