1. Shadowless Sword – Kılıçların Gölgesinde

  Shadowless Sword – Kılıçların Gölgesinde

  Türkçe Altyazı

  Georan 926 senesinde işgal edip aldığı Balhae ülkesinin yerine Dongranguk'u kurmuştur. Balhae'ye mensup kişilerden kalanlar ise ülkelerini tekrardan kurup soylarını milliyetlerini devam ettirmek isterler fakat lider vasıflarındaki herkes nalları dikip öteki dünyayı boylamıştır. korefilmleri.net Soylu ve lider vasıflı tek bir kişi vardır, ülkesinde uzakta işle uğraşan "Prens Jeonghyeon". Georan bundan haberi olunca bu son kalan elemanı da öldürtmek için küçük bir ordu gönderir, Balhae ise adamlarını korumak için Yeon Soha'yı üzerlerine salar. Bakalım liderleri saldırılardan çıkıp ülkesine liderlik edebilecek durumda olacak mı? Korefilmleri.net bu aksiyon dolu Shadowless Sword filmini sunar.

  shadowless-sword-guzel-yuzlu-savasci
  Shadowless Sword – Kılıçların Gölgesinde 7.7 / 10 2 kullanıcı oyu.
  7.7
  ( Toplamda 2 oy verildi. )

      6.5/10   7088

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
Kore Filmleri - Google Sitemap - Resim Sitemap Korefilmleri.net sitesi Güney kore yapımı ve asya yapımı filmleri internet izleyicisi ile buluşturmayı hedefler. Sitemizden eski ve yeni 2013 yapımı Kore Filmleri ni tek part veya iki partlı olarak online ve kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Son yıllarda kore filmlerine olan ilgi bir hayli artmıştır ve korefilmleri.net sitesi internette bulunması zor olan kore filmlerini toplayıp bir araya getirmek ve izleyicisi sunmak üzere kurulmuştur. - Sitemiz sunucusunda kesinlikle film bulunmaz. Filmlerin fragmanları youtube, izleme linkleri ise dailymotion,vk... gibi içerisinde film barındırıan sunuculardan çekilir. Korefilmleri.net sitesinde telif haklarına sahip olduğunu film varsa iletişim bölümünde bizimle irtibata geçtiğiniz halde en kısa sürede film kaldırılır. hint filmi izle iran filmleri