1. Şiir – Poetry

  Şiir – Poetry

  360p Türkçe Altyazı

  60 yaşlarında bir bayan olan Yun Jung-Hee, engelliler için hastabakıcılık yapmakta ve torununu yalnız başına büyütmektedir. Bir gün torununun intihar eden bir kıza tecavüz eden beş gençten biri olduğunu öğrenir. Üstelik bunu altı aylık bir süre boyunca defalarca yapmıştır. İntihar eden kızın günlüğünde yazan bilgiler polisin eline geçmek üzeredir. Tüm bunlar yaşanırken Jung-Hee, kendisinde Alzheimer hastalığının başladığını öğrenir. korefilmleri.net Jung-Hee, tüm bu sıkıntılara hayatın güzel yönlerini görmeye kararlıdır. Yıllardır içinde yaşattığı şair olma hevesiyle bir şiir kursuna başlar ve hayatın sorunlarıyla şiir yazarak başa çıkmaya çalışır.

   
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      7.8/10   2790

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
Kore Filmleri - Google Sitemap - Resim Sitemap Korefilmleri.net sitesi Güney kore yapımı ve asya yapımı filmleri internet izleyicisi ile buluşturmayı hedefler. Sitemizden eski ve yeni 2013 yapımı Kore Filmleri ni tek part veya iki partlı olarak online ve kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Son yıllarda kore filmlerine olan ilgi bir hayli artmıştır ve korefilmleri.net sitesi internette bulunması zor olan kore filmlerini toplayıp bir araya getirmek ve izleyicisi sunmak üzere kurulmuştur. - Sitemiz sunucusunda kesinlikle film bulunmaz. Filmlerin fragmanları youtube, izleme linkleri ise dailymotion,vk... gibi içerisinde film barındırıan sunuculardan çekilir. Korefilmleri.net sitesinde telif haklarına sahip olduğunu film varsa iletişim bölümünde bizimle irtibata geçtiğiniz halde en kısa sürede film kaldırılır. hint filmi izle iran filmleri