1. Small Town Rivals

  Small Town Rivals

  Türkçe Altyazı

  Cho Chun-sam ve Noh Dae-gyu, çok eskiden tanışan aynı okulda bulunmuş 32 yaşında arkadaştırlar. Bu ikiliden Cho sürekli sınıf başkanı seçilmiştir, Noh ise her seferinde  başkan yardımcısı olmuştur. Fakat bu ikili meslek sahibi olunca başkanlık tersine dönmüştür. Noh bulundukları ilçede yargıç olmuş, Cho ise toprak ile uğraşan kendi halinde bir çiftçi olmuştur. Bir süre sonra karşılaştıklarında acaba birbirlerine nasıl davranacaklar ve tepkileri ne olacak. Korefilmleri.net bu güzel komedi filmini sunar.

  small-town-rivals-kore-filmleri
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      6.3/10   3053

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
Kore Filmleri - Google Sitemap - Resim Sitemap Korefilmleri.net sitesi Güney kore yapımı ve asya yapımı filmleri internet izleyicisi ile buluşturmayı hedefler. Sitemizden eski ve yeni 2013 yapımı Kore Filmleri ni tek part veya iki partlı olarak online ve kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Son yıllarda kore filmlerine olan ilgi bir hayli artmıştır ve korefilmleri.net sitesi internette bulunması zor olan kore filmlerini toplayıp bir araya getirmek ve izleyicisi sunmak üzere kurulmuştur. - Sitemiz sunucusunda kesinlikle film bulunmaz. Filmlerin fragmanları youtube, izleme linkleri ise dailymotion,vk... gibi içerisinde film barındırıan sunuculardan çekilir. Korefilmleri.net sitesinde telif haklarına sahip olduğunu film varsa iletişim bölümünde bizimle irtibata geçtiğiniz halde en kısa sürede film kaldırılır. hint filmi izle iran filmleri