1. Sorry, Thanks

  Sorry, Thanks

  720p Türkçe Altyazı

  Soo-Young, babasının karşı çıktığı evini satmayı düşünüyor. Soo-Young maddi sıkıntılar içinde ve iflas etmek üzeredir. Babası aniden ölür, ama So-Chul-Yi köpeği olan Soo-Young'a son bir hediye bırakır. Soo-Young depresif hissediyor, ama Soo-Chul-Yi'nin varlığıyla babası tarafından öğretilen bir dersi öğrenir. Evsiz bir adam Young-Jin, Joo Joo adlı terkedilmiş bir köpeği alır. Yakında arkadaş olurlar ve erkekler arasındaki dostluktan daha derin bir anlayış geliştirirler.

  Bo-Eun, gerçek bir kardeşi gibi köpek yavrusu Bo-Ri'yi sevmektedir. Bo-Eun gerçek bir hayat kardeşini aldığında, yavru köpeğinden ayrılmalı ve ağlamayı kesemez. Hye-Won terkedilmiş kedilere bakar. Babası hayvanlardan nefret ediyor ve her şey hakkında tartışıyor. Sokak kedilerine bakarken baba ve kız arasında bir anlayış gelişir.
  Sorry, Thanks 9.5 / 10 3 kullanıcı oyu.
  9.5
  ( Toplamda 3 oy verildi. )

      6.1   1400

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
Kore Filmleri - Google Sitemap - Resim Sitemap Korefilmleri.net sitesi Güney kore yapımı ve asya yapımı filmleri internet izleyicisi ile buluşturmayı hedefler. Sitemizden eski ve yeni 2013 yapımı Kore Filmleri ni tek part veya iki partlı olarak online ve kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Son yıllarda kore filmlerine olan ilgi bir hayli artmıştır ve korefilmleri.net sitesi internette bulunması zor olan kore filmlerini toplayıp bir araya getirmek ve izleyicisi sunmak üzere kurulmuştur. - Sitemiz sunucusunda kesinlikle film bulunmaz. Filmlerin fragmanları youtube, izleme linkleri ise dailymotion,vk... gibi içerisinde film barındırıan sunuculardan çekilir. Korefilmleri.net sitesinde telif haklarına sahip olduğunu film varsa iletişim bölümünde bizimle irtibata geçtiğiniz halde en kısa sürede film kaldırılır. hint filmi izle full film izle iran filmleri