Şifremi Unuttum

South Of The Border

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

525 kere izlendi

South Of The Border
720p

Kim Sun-ho, Kuzey Kore’de kendinden daha üst sınıfa mensup bir kızla evlilik planları kuran bir orkestra elemanıdır. Bir gün Kim Sun-ho’nun Güney Kore’deki dedesinden öldüğüne dair mektup gelir. Bunun üzerine Sun-ho’nun ailesi gelen mektupları değiştirmeye karar verirler. Ancak bu yaptıkları onların büyük bir tehlike içine girmelerine sebep olur ve sonunda Güney Kore’ye gitmek zorunda kalırlar.

Bu zorunluluk Sun-ho için çok daha büyük bir felaket olur, çünkü evlenmeyi planladığı Yeon hwa’dan ayrılmak zorunda kalmıştır. Ayrılırken bir gün gelip onu geri alacağına dair söz verir. Aradan üç yıl geçer. Bu üç yıl boyunca Sun-ho, Yeon-hwa’yı yanına aldırabilmek için yetkili kişilere para vererek anlaşır, ama her defasında soyulur ve kandırılır. Geçen üç yılın ardından günün birinde sevdiği kadının başka biriyle evlendiğini duyduğunda ise dünya başına yıkılacaktır. Artık Güney Kore’de hayata tutunmak için yollar aramanın derdine düşecektir.

Yorum Yap

You must be logged in to post a comment.Benzer Filmler

Kore filmleri ile ilgili kurulu tek internet adresi.

Kore Filmleri - Google Sitemap - Resim Sitemap Korefilmleri.net sitesi Güney kore yapımı ve asya yapımı filmleri internet izleyicisi ile buluşturmayı hedefler. Sitemizden eski ve yeni 2013 yapımı Kore Filmleri ni tek part veya iki partlı olarak online ve kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Son yıllarda kore filmlerine olan ilgi bir hayli artmıştır ve korefilmleri.net sitesi internette bulunması zor olan kore filmlerini toplayıp bir araya getirmek ve izleyicisi sunmak üzere kurulmuştur. - Sitemiz sunucusunda kesinlikle film bulunmaz. Filmlerin fragmanları youtube, izleme linkleri ise dailymotion,vk... gibi içerisinde film barındırıan sunuculardan çekilir. Korefilmleri.net sitesinde telif haklarına sahip olduğunu film varsa iletişim bölümünde bizimle irtibata geçtiğiniz halde en kısa sürede film kaldırılır. hint filmi izle aksiyon filmleri yabancı dizi izle cinli türk korku filmleri kore dizileri full film izle iran filmleri sansürsüz tek parça film izle- full hd tek parça film izle- film izle yerli full hd