1. Speed Scandal – Anında Skandal

  Speed Scandal – Anında Skandal

  Türkçe Altyazı

  Hyun-soo zamanında bir hayli popüler olan bir radyo sunucusudur. Fakat zaman geçtikçe popülerliği azalmaya başlar. Bu adama dinleyicilerinin biri bir hikaye gönderir. Hikayede genç bir kızın hiç görmedi babası ile olan hikayesi yer almaktadır. Hikayeyi gönderen hişi Jung-nam dır. Bu kız sonraki günlerde yanına küçük çocuğunu da alarak Hyun-soo nun karşısına dikilir ve kendisinin onun babasını olduğunu, çocuğun ise torunu olduğunu iddaa eder. Nereye gitse onun peşinden gider ve basın tarafından yanlış anlaşılmalara sebebiyet doğar. Korefilmleri.net dram ve komedi yüklü bu güzel filmi sunar.

  Speed-scandal-2008

   
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      7.2/10   5400

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
Kore Filmleri - Google Sitemap - Resim Sitemap Korefilmleri.net sitesi Güney kore yapımı ve asya yapımı filmleri internet izleyicisi ile buluşturmayı hedefler. Sitemizden eski ve yeni 2013 yapımı Kore Filmleri ni tek part veya iki partlı olarak online ve kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Son yıllarda kore filmlerine olan ilgi bir hayli artmıştır ve korefilmleri.net sitesi internette bulunması zor olan kore filmlerini toplayıp bir araya getirmek ve izleyicisi sunmak üzere kurulmuştur. - Sitemiz sunucusunda kesinlikle film bulunmaz. Filmlerin fragmanları youtube, izleme linkleri ise dailymotion,vk... gibi içerisinde film barındırıan sunuculardan çekilir. Korefilmleri.net sitesinde telif haklarına sahip olduğunu film varsa iletişim bölümünde bizimle irtibata geçtiğiniz halde en kısa sürede film kaldırılır. hint filmi izle iran filmleri