1. Ajankız – Spygirl

  Ajankız – Spygirl

  Türkçe Altyazı

  Park Hyo-jin, Kuzey Kore'de görev yaşan başarılı bir ajandır, Kuzey bölgesine hainlik eden diğer bir ajanın peşine düşmek üzere Güney Kore ülkesine gider. Görevin aslı ise Kuvey ve Güney olarak ayrılan bu iki aslında kardeş olan ülkeyi birleştirmektir. Güney Kore'ye geçiş yapan kahramanımız SPYGIRL filminde isminin Hyp-jin olduğunu söyleyen bir adamın sokak çocukları tarafından feci şekilde hırpalandığını görür ve bunun üzerine gidip onu kurtarır, ikili arasında aşk başlar. Korefilmleri.net sunar.

  spy-girl-2004-resimleri

   
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      6.1/10   9998

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
Kore Filmleri - Google Sitemap - Resim Sitemap Korefilmleri.net sitesi Güney kore yapımı ve asya yapımı filmleri internet izleyicisi ile buluşturmayı hedefler. Sitemizden eski ve yeni 2013 yapımı Kore Filmleri ni tek part veya iki partlı olarak online ve kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Son yıllarda kore filmlerine olan ilgi bir hayli artmıştır ve korefilmleri.net sitesi internette bulunması zor olan kore filmlerini toplayıp bir araya getirmek ve izleyicisi sunmak üzere kurulmuştur. - Sitemiz sunucusunda kesinlikle film bulunmaz. Filmlerin fragmanları youtube, izleme linkleri ise dailymotion,vk... gibi içerisinde film barındırıan sunuculardan çekilir. Korefilmleri.net sitesinde telif haklarına sahip olduğunu film varsa iletişim bölümünde bizimle irtibata geçtiğiniz halde en kısa sürede film kaldırılır. hint filmi izle iran filmleri