1. Ssunday Seoul İzle

  Ssunday Seoul İzle

  Türkçe Altyazı

  Do-yeon isimli genç normal bir fiziğe sahip hatta çelimsiz bir çocuktur ve lisede öğrenim görmektedir. Günün birinde akıl almaz bir şekilde vücut kasları ani değişimlere uğrayıp acayip kaslı ve kuvvetli bir görünüme sahip olur. Tabii bu görüntüsü gittiği lisedeki kızların fazlasıyla dikkatini çekmektedir. Do-yeon aynı zamanda platonik olarak hisler beslediği kızdanda olumlu bir tepki görür ve kızda artık adamımıza karşı iyi duygular beslemektedir. Ssunday Seoul filmini kaliteli ve tr altyazılı olarak korefilmleri.net sitemizden izleyebilirsiniz.

  sunday_seoul_kore-filmleri

   
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      6.2/10   3605

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
Kore Filmleri - Google Sitemap - Resim Sitemap Korefilmleri.net sitesi Güney kore yapımı ve asya yapımı filmleri internet izleyicisi ile buluşturmayı hedefler. Sitemizden eski ve yeni 2013 yapımı Kore Filmleri ni tek part veya iki partlı olarak online ve kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Son yıllarda kore filmlerine olan ilgi bir hayli artmıştır ve korefilmleri.net sitesi internette bulunması zor olan kore filmlerini toplayıp bir araya getirmek ve izleyicisi sunmak üzere kurulmuştur. - Sitemiz sunucusunda kesinlikle film bulunmaz. Filmlerin fragmanları youtube, izleme linkleri ise dailymotion,vk... gibi içerisinde film barındırıan sunuculardan çekilir. Korefilmleri.net sitesinde telif haklarına sahip olduğunu film varsa iletişim bölümünde bizimle irtibata geçtiğiniz halde en kısa sürede film kaldırılır. hint filmi izle iran filmleri