1. Stateless Things

  Stateless Things

  720p Türkçe Altyazı

  Yurtsuzlar filmi, Güney Kore’deki iki adamın sıradışı farklı hikâyelerini perdeye yansıtıyor.

  Sıkı bir yönetim altında bulunan Kuzey Kore’den kaçarak Güney Kore’ye gelen Joon, bir benzin istasyonunda görevlidir. Çalıştığı istasyonda iş arkadaşı olan Soon-Hee’ye karşı farklı duygular beslemektedir. Soon-Hee ise, istasyonun patronu tarafından sürekli taciz edilen ve Çin’den güney Kore’ye göçmüş olan bir kızdır. Bir gün patronunu Soon-Hee’yi taciz ederken yakalayan Joon, ona müdahale ederek merkeze şikayette bulunacağını söyler. Ancak patron bunu umursamamakla birlikte Joon’u alacağını vermeden işten kovar. Joon, alacağını alamadığı için ve haksız yere kovulduğu için durumla ilgili çalışma bakanlığına başvuruda bulunur, fakat kaçak bir göçmen olduğu için görevliler onu başından savarak kendi işini kendisinin görmesini söyler. İçi intikam hissi ile dolan Joon, görevlilerin ona söylediği gibi kendi işini kendi görmek için harekete geçer.
  Filmdeki diğer hikâyenin kahramanı olan Hyun, onu sürükleyen hayatın içinde kendini bir gün zengin bir iş adamının metresi olarak bulur. Hyun’un tüm isteklerini ve ihtiyaçlarını karşılayan bu iş adamı, ondan sadece önceki hayatındaki kimse ile görüşmemesini ister. Ancak bir gün iş adamının karısı Hyun’u arar ve kocası ile ilgili inanılmaz gerçeği ona fısıldar. Bu saatten sonra Hyun için işler aynı gitmeyecektir.

  Anlatılan bu iki hikâyenin filmin sonunda nasıl kesişeceği düşüncesi film boyunca izleyenleri merak içinde bırakmasını başarıyor.
  Stateless Things 7.0 / 10 2 kullanıcı oyu.
  7.0
  ( Toplamda 2 oy verildi. )

      5.9/10   4986

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
Kore Filmleri - Google Sitemap - Resim Sitemap Korefilmleri.net sitesi Güney kore yapımı ve asya yapımı filmleri internet izleyicisi ile buluşturmayı hedefler. Sitemizden eski ve yeni 2013 yapımı Kore Filmleri ni tek part veya iki partlı olarak online ve kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Son yıllarda kore filmlerine olan ilgi bir hayli artmıştır ve korefilmleri.net sitesi internette bulunması zor olan kore filmlerini toplayıp bir araya getirmek ve izleyicisi sunmak üzere kurulmuştur. - Sitemiz sunucusunda kesinlikle film bulunmaz. Filmlerin fragmanları youtube, izleme linkleri ise dailymotion,vk... gibi içerisinde film barındırıan sunuculardan çekilir. Korefilmleri.net sitesinde telif haklarına sahip olduğunu film varsa iletişim bölümünde bizimle irtibata geçtiğiniz halde en kısa sürede film kaldırılır. hint filmi izle iran filmleri