1. Sunny Kore Filmi İzle

  Sunny Kore Filmi İzle

  Türkçe Altyazı

   Soon-yi adlı kızımız ailesinin isteği üzerine görücü usulü bir şekilde bir köydeki delikanlıya evlilik gerçekleştirir, aralarında kesinlikle aşk yoktur. Fakat zamanla kız erkeği sevmeye ve açık olmaya başlar. Soon-yi nin kocası Vietnam savaşı için askere alınınca, kızda onun peşinden gidip onu görmek ister. Ve ses yeteneğini kullanarak orkestraya girer bu şekilde askerlere moral günleri için turnelere katılırlar. Soon-yi nin amacı askerler arasında sevgilisini görebilmek ve ona karşı aşkını gösterebilmektedir. 2008 yapımı Sunny filmini korefilmleri.net adresinden 2 part izleyin.

  sunny_Nim_Eun_Meon_Go_Sae_kore

   
  Sunny Kore Filmi İzle 8.0 / 10 2 kullanıcı oyu.
  8.0
  ( Toplamda 2 oy verildi. )

      6.9/10   11759

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
Kore Filmleri - Google Sitemap - Resim Sitemap Korefilmleri.net sitesi Güney kore yapımı ve asya yapımı filmleri internet izleyicisi ile buluşturmayı hedefler. Sitemizden eski ve yeni 2013 yapımı Kore Filmleri ni tek part veya iki partlı olarak online ve kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Son yıllarda kore filmlerine olan ilgi bir hayli artmıştır ve korefilmleri.net sitesi internette bulunması zor olan kore filmlerini toplayıp bir araya getirmek ve izleyicisi sunmak üzere kurulmuştur. - Sitemiz sunucusunda kesinlikle film bulunmaz. Filmlerin fragmanları youtube, izleme linkleri ise dailymotion,vk... gibi içerisinde film barındırıan sunuculardan çekilir. Korefilmleri.net sitesinde telif haklarına sahip olduğunu film varsa iletişim bölümünde bizimle irtibata geçtiğiniz halde en kısa sürede film kaldırılır. hint filmi izle iran filmleri