Şifremi Unuttum

Şüphe Yok- No Doubt Tek Part İzle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

1.257 kere izlendi

Şüphe Yok- No Doubt Tek Part İzle
480p

Film, toplumsal önyargı, baskı ve şiddetin boyutuna değinmektedir. Topluluk olarak hareket etme psikolojisinin gerçekçi bir sorgulaması yapılmaktadır. Şiddet toplum tarafından bireye uygulanıyorsa, hem de gerçekliği kanıtlanamamış bir şüphe yüzünden uygulanıyorsa hayatı ne denli cehennem edebilir?

Gyunggi-do banliyösünde yaşayan Choong-Sik’in tek kızı Mi-Rim bir gün hiçbir iz bırakmadan ortadan kaybolur. Bir kaç ay sonra kasabanın yakınında bir nehir kıyısında ölü bulunur. Mi-Rim kaybolmadan önce kasabaya Se-Jin adında bir adam ve ailesi taşınmıştır. Se-jin’in geçmişinde cinsel bir suç nedeniyle sabıkalı olması tüm kasabanın ondan şüphelenmesine neden olur. Kasaba sakinleri ve kayıp kızın ailesi Se-jin ve ailesini tehdit etmeye başlar. Se-jin’in, bir anaokulunda öğretmen olarak çalışan kız kardeşi işini kaybetme tehlikesi yaşar. Korefilmleri.net sunar.

Yorum Yap

You must be logged in to post a comment.Benzer Filmler

Kore filmleri ile ilgili kurulu tek internet adresi.

Kore Filmleri - Google Sitemap - Resim Sitemap Korefilmleri.net sitesi Güney kore yapımı ve asya yapımı filmleri internet izleyicisi ile buluşturmayı hedefler. Sitemizden eski ve yeni 2013 yapımı Kore Filmleri ni tek part veya iki partlı olarak online ve kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Son yıllarda kore filmlerine olan ilgi bir hayli artmıştır ve korefilmleri.net sitesi internette bulunması zor olan kore filmlerini toplayıp bir araya getirmek ve izleyicisi sunmak üzere kurulmuştur. - Sitemiz sunucusunda kesinlikle film bulunmaz. Filmlerin fragmanları youtube, izleme linkleri ise dailymotion,vk... gibi içerisinde film barındırıan sunuculardan çekilir. Korefilmleri.net sitesinde telif haklarına sahip olduğunu film varsa iletişim bölümünde bizimle irtibata geçtiğiniz halde en kısa sürede film kaldırılır. hint filmi izle aksiyon filmleri yabancı dizi izle cinli türk korku filmleri kore dizileri full film izle iran filmleri sansürsüz tek parça film izle- full hd tek parça film izle- film izle yerli full hd