1. Şüphe Yok- No Doubt Tek Part İzle

  Şüphe Yok- No Doubt Tek Part İzle

  480p Türkçe Altyazı

  Film, toplumsal önyargı, baskı ve şiddetin boyutuna değinmektedir. Topluluk olarak hareket etme psikolojisinin gerçekçi bir sorgulaması yapılmaktadır. Şiddet toplum tarafından bireye uygulanıyorsa, hem de gerçekliği kanıtlanamamış bir şüphe yüzünden uygulanıyorsa hayatı ne denli cehennem edebilir?

  Gyunggi-do banliyösünde yaşayan Choong-Sik’in tek kızı Mi-Rim bir gün hiçbir iz bırakmadan ortadan kaybolur. Bir kaç ay sonra kasabanın yakınında bir nehir kıyısında ölü bulunur. Mi-Rim kaybolmadan önce kasabaya Se-Jin adında bir adam ve ailesi taşınmıştır. Se-jin’in geçmişinde cinsel bir suç nedeniyle sabıkalı olması tüm kasabanın ondan şüphelenmesine neden olur. Kasaba sakinleri ve kayıp kızın ailesi Se-jin ve ailesini tehdit etmeye başlar. Se-jin’in, bir anaokulunda öğretmen olarak çalışan kız kardeşi işini kaybetme tehlikesi yaşar. Korefilmleri.net sunar.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    6.6/10   2898

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
Kore Filmleri - Google Sitemap - Resim Sitemap Korefilmleri.net sitesi Güney kore yapımı ve asya yapımı filmleri internet izleyicisi ile buluşturmayı hedefler. Sitemizden eski ve yeni 2013 yapımı Kore Filmleri ni tek part veya iki partlı olarak online ve kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Son yıllarda kore filmlerine olan ilgi bir hayli artmıştır ve korefilmleri.net sitesi internette bulunması zor olan kore filmlerini toplayıp bir araya getirmek ve izleyicisi sunmak üzere kurulmuştur. - Sitemiz sunucusunda kesinlikle film bulunmaz. Filmlerin fragmanları youtube, izleme linkleri ise dailymotion,vk... gibi içerisinde film barındırıan sunuculardan çekilir. Korefilmleri.net sitesinde telif haklarına sahip olduğunu film varsa iletişim bölümünde bizimle irtibata geçtiğiniz halde en kısa sürede film kaldırılır. hint filmi izle iran filmleri