1. Take Care of My Cat – Kedime İyi Bak

  Take Care of My Cat – Kedime İyi Bak

  Türkçe Altyazı

  Lisedeki 5li kız grubu lisenin bitmesiyle birlikte bozguna uğrar. Kızlardan Hye-ju torpil yaptırarak girdiği işte çalışmakta, sevgilisine eziyet yapmakta ve patronlarından birini ayarlamaya çalışmaktadır. Ji-young fakir olduğu için ve elinden pek bir iş gelmediği için çalışamamaktadır, ayrıca kızın ailesi vefat etmiştir, Ji young ise kendisine resime vermiştir. Gruptaki ikiz kızlardan Ohn-jo ve Bi-ryu ise pazarcılar gibi köşebaşında bir yer açıp burada hediyelik tarzda nesneler satmaktadırlar. Tae-hi öz babasının tesisinde işe girmiş fakat bu işten hiç memnun değildir. Take care off my cat filminde bu 5 kızın liseden sonraki hayatlarını korefilmleri.net filminde tek part izleyebilirsiniz.

  take-care-of-my-cat-kore-filmleri

   
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      7.2/10   5077

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
Kore Filmleri - Google Sitemap - Resim Sitemap Korefilmleri.net sitesi Güney kore yapımı ve asya yapımı filmleri internet izleyicisi ile buluşturmayı hedefler. Sitemizden eski ve yeni 2013 yapımı Kore Filmleri ni tek part veya iki partlı olarak online ve kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Son yıllarda kore filmlerine olan ilgi bir hayli artmıştır ve korefilmleri.net sitesi internette bulunması zor olan kore filmlerini toplayıp bir araya getirmek ve izleyicisi sunmak üzere kurulmuştur. - Sitemiz sunucusunda kesinlikle film bulunmaz. Filmlerin fragmanları youtube, izleme linkleri ise dailymotion,vk... gibi içerisinde film barındırıan sunuculardan çekilir. Korefilmleri.net sitesinde telif haklarına sahip olduğunu film varsa iletişim bölümünde bizimle irtibata geçtiğiniz halde en kısa sürede film kaldırılır. hint filmi izle iran filmleri