1. Tatil-Holiday

  Tatil-Holiday

  720p Türkçe Altyazı

  Filmin hikayesi, 1988 yılında Seul Olimpiyatlarının hemen sonrasında yaşanan gerçek bir olaya dayanmaktadır.


  Ji Kang-hun’un yaşadığı mahalle, 1988 Seul Olimpiyatları nedeniyle yol yapmak için hükümet tarafından boşaltılacaktır. Genç adam bu olay nedeniyle hükümete karşı bir protesto gösterisine katılır. Gösterilerde yakalanır ve hapsedilir. Defalarca cezaevi görevlileri tarafından dövülen Ji Kang-hun, 12 mahkumun da yardımıyla hapishaneden kaçar. 9 gün boyunca polis kendisini takip eder. Sonunda yakalanır ancak medya tarafından “zenginler her zaman masum, fakirler her zaman suçlu” sözleri nedeniyle bir kahraman olarak lanse edilir.
  Kang-hun’un ana hedefi hapis ihlallerine, zengin Korelilerin yönettiği hukuk sisteminin medya ve hükümet görevlilerine yaptığı baskıya dikkat çekmektir. Korefilmleri.net sunar.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      6.8/10   2400

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
Kore Filmleri - Google Sitemap - Resim Sitemap Korefilmleri.net sitesi Güney kore yapımı ve asya yapımı filmleri internet izleyicisi ile buluşturmayı hedefler. Sitemizden eski ve yeni 2013 yapımı Kore Filmleri ni tek part veya iki partlı olarak online ve kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Son yıllarda kore filmlerine olan ilgi bir hayli artmıştır ve korefilmleri.net sitesi internette bulunması zor olan kore filmlerini toplayıp bir araya getirmek ve izleyicisi sunmak üzere kurulmuştur. - Sitemiz sunucusunda kesinlikle film bulunmaz. Filmlerin fragmanları youtube, izleme linkleri ise dailymotion,vk... gibi içerisinde film barındırıan sunuculardan çekilir. Korefilmleri.net sitesinde telif haklarına sahip olduğunu film varsa iletişim bölümünde bizimle irtibata geçtiğiniz halde en kısa sürede film kaldırılır. hint filmi izle iran filmleri