1. The Attorney

  The Attorney

  720p Türkçe Altyazı

  Song Woo-Seok lise yıllarından beri ünlü ve zengin bir avukat olmanın hayallerini kurmaktadır. Uzun süren uğraşları sonucunda avukatlık sınavını geçer ve vergi avukatı olmayı başarır. Başlarda devletin verdiği avukatlık görevlerini yerine getiren Song Woo-Seok, bir süre sonra farklı bir yol denemeye karar verir. Kendi popülaritesini arttırmak için kartını olur olmaz her yerde dağıtmaya başlar.

  Gözünü para ve şöhret hırsı bürüyen bu avukatın karşısına günün birinde idealist bir öğrenci olan Jin-Woo çıkar. Jin-Woo'nun fikirleri kısa sürede bu dejenere avukatın fikirlerini değiştirir ve Song Woo-Seok tüm kariyerini riske atarak bu idealist öğrencinin aleyhine açılan davada avukatlık yapmaya karar verir. Bu mahkemenin sonuçları ise herkesi şaşırtacaktır.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      7.7/10   1639

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
Kore Filmleri - Google Sitemap - Resim Sitemap Korefilmleri.net sitesi Güney kore yapımı ve asya yapımı filmleri internet izleyicisi ile buluşturmayı hedefler. Sitemizden eski ve yeni 2013 yapımı Kore Filmleri ni tek part veya iki partlı olarak online ve kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Son yıllarda kore filmlerine olan ilgi bir hayli artmıştır ve korefilmleri.net sitesi internette bulunması zor olan kore filmlerini toplayıp bir araya getirmek ve izleyicisi sunmak üzere kurulmuştur. - Sitemiz sunucusunda kesinlikle film bulunmaz. Filmlerin fragmanları youtube, izleme linkleri ise dailymotion,vk... gibi içerisinde film barındırıan sunuculardan çekilir. Korefilmleri.net sitesinde telif haklarına sahip olduğunu film varsa iletişim bölümünde bizimle irtibata geçtiğiniz halde en kısa sürede film kaldırılır. hint filmi izle iran filmleri