1. The Battleship Island

  The Battleship Island

  720p Türkçe Altyazı

  Japonya'nın hüküm sürdüğü zamanlarda 400 Koreli vatandaş bir gemiye bindiriliyor. Hashima Island adlı bu geminin var olma amacı ise bu 400 Koreli vatandaşı kömür madenlerinde çalıştırmak üzere gidecekleri yere götürmektir. Buraya giden Koreli vatandaşlar tabii ki gönüllü değildir. Zorla götürülmek onların gururunu aşırı derecede incitmektedir. Bu yüzden aralarında özgürlük planları kurmaya başlarlar. Bu planları oldukça gizli yapan 400 Koreli, hayatlarının en büyük özgürlük mücadelesini vermeye hazırlanmaktadır. Eğer başarılı olurlarsa bu bir tarih olarak yazılacaktır. The Battleship Island filmi gerçek bir olaydan esinlenerek beyaz perdeye aktarıldığı için çok yüksek bir izleyici kitlesi kazandı.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      1,7   1389

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
Kore Filmleri - Google Sitemap - Resim Sitemap Korefilmleri.net sitesi Güney kore yapımı ve asya yapımı filmleri internet izleyicisi ile buluşturmayı hedefler. Sitemizden eski ve yeni 2013 yapımı Kore Filmleri ni tek part veya iki partlı olarak online ve kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Son yıllarda kore filmlerine olan ilgi bir hayli artmıştır ve korefilmleri.net sitesi internette bulunması zor olan kore filmlerini toplayıp bir araya getirmek ve izleyicisi sunmak üzere kurulmuştur. - Sitemiz sunucusunda kesinlikle film bulunmaz. Filmlerin fragmanları youtube, izleme linkleri ise dailymotion,vk... gibi içerisinde film barındırıan sunuculardan çekilir. Korefilmleri.net sitesinde telif haklarına sahip olduğunu film varsa iletişim bölümünde bizimle irtibata geçtiğiniz halde en kısa sürede film kaldırılır. hint filmi izle iran filmleri