1. The Brotherhood of War İzle

  The Brotherhood of War İzle

  Türkçe Altyazı

  The Brotherhood of War filminde bir araştırma birimi geçmişte Kuzey ve Güney Kore nin yaptığı savaş yerine bir takım incelemeler yapmak için gitmiştir. Burada edindikleri bilgiler o bölgede bulunan eşyaları toplayan Jin Tae ile irtibat kurarlar. korefilmleri.net Jin Tae araştırma ekibine yardımcı olurken diğer taraftan da savaşta izini kaybettiği abisini hatırlayıp eski zamanlara dalar.

  brotherhood-of-war-kore-filmi-izle

  Kore savaşı sırasında Jin Tae üniversitede okumakta, büyük abisi ise ayakkabı dükkanı işletmektedir. Mutlu bir aileleri vardır taa ki savaş çıkana kadar. Savaş çıktıktan sonra Jin ve ailesi ülkenin iç kısımlarında yaşayan ve savaşın ulaşamadığı akrabalarının yanına gitmek isterlerken asker bir birlik tarafından durdurulur ve iki kardeşte askere alınır. Jin Tae nin abisi Jin Seok askerde başarı gösterip kardeşinide annesinin ve babasının yanına göndermek onu savaştan uzak tutmak istemektedir. Korefilmleri.net sunar.
  The Brotherhood of War İzle 10.0 / 10 1 kullanıcı oyu.
  10.0
  ( Toplamda 1 oy verildi. )

      8.0/10   7064

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
Kore Filmleri - Google Sitemap - Resim Sitemap Korefilmleri.net sitesi Güney kore yapımı ve asya yapımı filmleri internet izleyicisi ile buluşturmayı hedefler. Sitemizden eski ve yeni 2013 yapımı Kore Filmleri ni tek part veya iki partlı olarak online ve kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Son yıllarda kore filmlerine olan ilgi bir hayli artmıştır ve korefilmleri.net sitesi internette bulunması zor olan kore filmlerini toplayıp bir araya getirmek ve izleyicisi sunmak üzere kurulmuştur. - Sitemiz sunucusunda kesinlikle film bulunmaz. Filmlerin fragmanları youtube, izleme linkleri ise dailymotion,vk... gibi içerisinde film barındırıan sunuculardan çekilir. Korefilmleri.net sitesinde telif haklarına sahip olduğunu film varsa iletişim bölümünde bizimle irtibata geçtiğiniz halde en kısa sürede film kaldırılır. hint filmi izle iran filmleri